Luty 17, 2020, 09:08:41 am
VWPolo Klub

Autor Wątek: Propozycja zmiany terminów  (Przeczytany 1057 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Listopad 12, 2010, 01:53:38 pm
Przeczytany 1057 razy

tommy76

Proponuję wydłużyć terminy oczekiwania na gadżety ze sklepiku,powiedzmy do 3 tygodni od zakończenia produkcji.Zaoszczedzi to nam czytanie postów typu:kiedy będą?,czy zostały wysłane?,itp..Ludzie którzy się tym zajmuja maja tez masę innych spraw na głowie,przecież prowadzenie sklepiku to dodatkowe zajecie,a w natłoku spraw życiowych typu:praca,prowadzenie domu,nie zawsze udaje sie im dotrzymać terminów.Są też zawsze jacys maruderzy,którzy się spożniają z wplatami i to też ma wpływ na realizację zamówień..
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »
Green dragon

Listopad 17, 2010, 05:23:35 pm
Odpowiedź #1

maziunia

tommy tyle, że w tych dwóch tygodniach produkcji się mieścimy...

Jest czas zamówień, potem wpłat, od tego czasu dwa tygodnie na produkcję (czasami plus dwa lub trzy dni dodaję na wpłaty, bo wierzcie mi nie zdarzyło się jeszcze, by wszystkie mieć we wskazanym terminie).
Potem wysyłka, jeśli ktoś czyta ze zrozumieniem, ten wie jak to wygląda, poza tym za każdym razem informuję o wysyłce, która raz następuje szybciej raz później, w zależności od osób wykonujących i przekazujących mi gadżety.
Nie mniej jednak dziękuję za spostrzeżenie :).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

Styczeń 10, 2020, 09:16:27 pm
Odpowiedź #2

Oreo

Szczerze terminy mogły by być nawet krótsze, kwestia organizacji i ceny.  Moim skromnym zdaniem problem w tym że wiele ludzi się deklaruje, a później odzewu nie ma. Ramek do rejestracji mam 7 kompletów 3 się sprzedały a tyłu chętnych było. Pojedyncza sztuka może być nawet 10 razy droższa. Ale w teorii mógł by każdy zamawiać ja bezpośrednio z firmy która taki gadżet wypuszcza.
PS. temat powinien być przeniesiony do uwag w dziale.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2020, 09:18:01 pm wysłana przez Oreo »