Wrzesień 21, 2018, 12:01:09 pm
VWPolo Klub

Autor Wątek: 9N Bejcuś Votex Edition  (Przeczytany 3895 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sierpień 13, 2014, 06:06:46 pm
Odpowiedź #15

Bejcuś

Długo tu nic się nie działo ale polo jeeeest i kilometry robi swoje codziennie :)
Po tym jak nikt nie chciał kupić jedynego kompletu Votexa w PL to postanowiłem zacząć od przodu swoją historię, tak więc dokładka założona, polo po polerce ale jeszcze na 14 zoll rill w kolor nadwozia LC9Z wraz ze znaczkiem VW, w śrdku nic się nie zmieniło zbytnio tylko boczki na tyle z Highline uzbrojone w dodatkowe głośniki, przednie głośniki z serii zmienione na JBL i gra to przyzwoicie pod ori navi  :)  

Natomiast dziś koło inne założyłem na polówę bo żona powiedziała że te 14 wyglądają jak kołpaki i zostałem ośmieszony  :blush2: po zainspirowaniu się czarną felgą z audi powiedziała że tez chce takie... to się wziąłem i zakupiłem montreale w 16 z oponami 195/50/16 ContiSportContact i teraz wygląda to tak (stan na dziś tj. 13 sierpnie 2014r.)

Sierpień 13, 2014, 08:38:59 pm
Odpowiedź #17

Bejcuś

Cytat: "patyczak0r"
Ogólnie 9n mi się nie podobają ale to jest spoko :) Dużo daje pakiet Votex'a. Felgi super, mogłoby być ciut niżej, ale jest ok :) Ja bym wstawił jeszcze lampy tył od 9n3 i walnął smoked z przodu. Ale i tak jest elegancko, pozdro :>

Mi za cholerę się nie podobało nigdy 9N taki okular ble ale trafiła się taka jednostka i kupiłem żonie troszku porobiłem i jest ok. Owszem votex dużo daje bo efekt na tym aucie jest duży. Fele bez dwóch zdań takie miały być i są a niżej niestety nie zejdę bo jakieś normalne auto musi być w chacie  :grin:  z tymi lampami przód czarnymi już był motyw nawet miałem je nowe ale z biegiem czasu sprzedałem ale chętnie bym wrócił a tył od 9N3 mi wogóle nie leży, wolę te przyciemniane z GT w 9N.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

Sierpień 14, 2014, 08:49:03 am
Odpowiedź #19

damianese

front na votexie gniecie ! zakładaj cały pakiet ;) podoba mi się, przygarnąłbym takiego

Sierpień 14, 2014, 08:58:27 am
Odpowiedź #20

Bejcuś

Cytat: "Marcin86c"
ja bym mimo wszystko widział tu chociaż eibach pro kit -30 :good:
same sprężyny na seryjnym amortyzatorze podobno bardzo nie utwardzają
Absolutnie żadnych obniżeń w tym modelu  :)

Cytat: "damianese"
front na votexie gniecie ! zakładaj cały pakiet ;) podoba mi się, przygarnąłbym takiego
Jak jeszcze coś zostanie na wiosnę bo chcę część sprzedać (mam jeszcze progi nowe, tył dokładkę i nowy spoiler na klapę) to może się przełamię i założę resztę. W każdym razie jest raka opcja.

Sierpień 14, 2014, 08:21:26 pm
Odpowiedź #22

Bejcuś

Cytat: "Adrian_Malbork"
Zapraszam do bejcusia w zime swoimi obniżanymi furami, a zostaniecie aż do wiosny :D :D
Chociaż jakbyś wpakował tam spręzyny od sportline około 2cm w dół to krzywdy nie będzie.. nawet bardzo przyjemnie siądzie.

Wpadnę to się zrobi sesję za jakiś czas, bo z kołem wygląda dobrze. chciałem na początek montreale ale za małe 16 cala.

Ty kierownik nie pajacuj już ok  :rotfl: masz glebę i jeden cal więcej w kole i i i no no troszku więcej konia  ;)
Ale muszę sobie jakoś radzić a gleby żadnej nie będzie ani 2cm i nie marudzić! Wpadaj tym kanarkiem to Cę wytnę na światłach bo zawodników nie ma  :cool2: Ogólnie jest git zioom !

Sierpień 16, 2014, 11:24:01 am
Odpowiedź #28

Adrian_Malbork

ciemna lampa musi być bez gadania D: bo te białe oczy psujo wszytko !

Listopad 23, 2014, 07:13:14 pm
Odpowiedź #29

Bejcuś

Witam po przerwie... 9N cały czas jest i żonka pomyka  :)  już prawie 50tysi ogarnęła sama, pakiet zimowy już założony 14 cali na pace. Ostatnio przez przypadek kolega przyniósł mi mały gadżet i pomyślał, że mi się przyda  :crazy:  :jester:  :crazy: No raczej bo fajny gadżet jest a mianowicie konsola środkowa z klapka na półeczkę wyściełaną jakimś aksamitem i uchwyt na kubki. Całkiem świeży komplet :)

\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t
<' + '/div>\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t