Maj 27, 2019, 09:14:06 am
VWPolo Klub

Autor Wątek: Potrzebuję animacji z oponą w roli głównej  (Przeczytany 1097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Październik 24, 2009, 11:50:46 am
Przeczytany 1097 razy

sidewinder3

phpBB Pan Kubeczek
Jak w temacie. Potrzebne animacje/filmy najlepiej niezbyt duże objętościowo pokazujące pracę i zachowanie opony samochodowej. Najlepiej zimowej, ale to już sprawa drugorzędna. Film/animacja ma być użyta w prezentacji odnośnie bezpieczeństwa ruchu drogowego w aspekcie opon.
Szukałem na stronach WRD KGP, komend wojewódzkich, ŻW, producentów opon i jedyne co mi się udało znaleźć to filmiki z Tomaszem Kucharem.
Potrzebuję jeszcze czegoś w stylu jak zachowuje się koło podczas aquaplanningu, jak opona odprowadza wodę itp.
Dużo fajnych rzeczy jest na youtube ale nie potrafię ich ściągnąć  :glare:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

Październik 24, 2009, 10:10:28 pm
Odpowiedź #1

piotrl

Witam

Zainstaluj sobie Firefoxa a  do niego dodatek Download Helper i on ściągnie  ci
te filmy z YouTube
[size=85]VW Polo 9n3 1.4 TDi BNV 59kW/80 KM 3 door Black SE LHD Comfortline[/size]

Moja strona -> http://www.polotdi.netau.net

Październik 25, 2009, 01:32:30 am
Odpowiedź #2

Pimpek

"Szkoła bezpiecznej jazdy Good Year"

http://www.goodyear-promocja.pl/bp.php?action=sbj

Powinno gdzieś tam być, a jak chcesz to mam dwie części na płytach tylko nie potrafię ich zgrać  :angry: Na nich jest wszystko dokładnie opisane, prowadzenie, zasady pracy opony, przechyły boczne, animacje odprowadzania wody/śniegu, i takie tam pierdoły. Jak chcesz to mam jeszcze gdzieś, "przeciętą" oponę, widać jak jest zbudowana. Jeżeli będziesz potrzebował jakieś info w sprawie opon to pisz na GG. pzdr
Potrzebujesz pomocy w doborze opon lub felg? Pisz na PW lub na gadu.

Ślesin \'09  Najstarsze Polo Zlotu

"Mam zawieszenie za które ten samochód lubi mój dentysta i silnik za który u

Październik 27, 2009, 02:11:50 pm
Odpowiedź #3

sidewinder3

phpBB Pan Kubeczek
Dziękuję za zainteresowanie tematem. Prezentacja już skończona, niestety nie wygląda do końca tak jak planowałem, ale ogólnie jestem z niej zadowolony (jeżeli ktoś zainteresowany, zapraszam na PW). Jak wiemy zapewne, Internet pełen jest różnych materiałów i jest w czym wybierać, także i ja znalazłem swój substytut  tutaj.
Można zamknąć.

Październik 27, 2009, 03:06:42 pm
Odpowiedź #4

maziunia

Zgodnie z życzeniem autora.
Zamykam.