Autor Wątek: Pismo promocji klubu  (Przeczytany 2483 razy)

Offline wlodson

 • phpBB Mały interesant
 • *****
 • Wiadomości: 274
 • Pomógł: +0/-0
  • Zobacz profil
  • http://www.vwpolo-klub.pl
Pismo promocji klubu
« dnia: Listopad 12, 2008, 08:23:37 am »
Tutaj zamieszczamy informacje o publikacjach dotyczących Klubu w prasie, Internecie oraz innych mediach..

:arrow: dotychczasowe artykuły znajdziecie na stronie klubu: http://www.vwpolo-klub.pl/www/prasa.php
:arrow: pisma promocji klubu autorstwa Wnukasa:

Szanowni Państwo,

Piszę do Państwa jako przedstawiciel Vw Polo Klub Polska. Jestem osobą zajmującą się Promocją i współpracą z Partnerami Klubu. Chciałbym Państwu krótko przedstawić nasz klub i zachęcić do współpracy z nami.

Vw Polo Klub Polska jest nieformalną organizacją skupiającą w swych szeregach użytkowników i miłośników Volkswagena Polo. Klub istnieje od czerwca 2004 roku. Założony został przez cztery osoby, które łączyła wspólna pasja. Przez prawie 3 lata klub bardzo się zmienił. Przede wszystkim dojrzał i rozrósł się. Podstawą funkcjonowania niezmiennie jednak pozostaje strona i forum internetowe. Na dzień dzisiejszy korzysta z nich ponad 3000 osób, z czego około 200 to pełnoprawni klubowicze.

Celem naszej działalności jest przyciągnięcie i zintegrowanie jak największej ilości osób związanych bezpośrednio bądź pośrednio z modelem Polo, które będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniami. Najlepszą ku temu okazją są tradycyjnie wspólne spotkania i imprezy okolicznościowe, regionalne i ogólnopolskie.

W chwili obecnej przywiązujemy najwięcej uwagi do organizacji II Ogólnopolskiego Zlotu Vw Polo Klub Polska. Impreza odbędzie się w dniach 30.04.-03.05.2007 w Ślesinie koło Konina. Rok temu na pierwszej tego typu imprezie pojawiło się blisko 40 samochodów z całej Polski i ponad 90 osób. W tym roku planujemy na zlocie przywitać przynajmniej dwukrotnie większą grupę miłośników Vw Polo.

Wiedząc, iż Państwa gazeta cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Dolnego Śląska, miło by nam było, gdybyśmy mogli liczyć na Państwa wsparcie w popularyzowaniu wiedzy o istnieniu naszego klubu. Jesteśmy otwarci na szeroko rozumianą współpracę a umieszczenie Państwa gazety w gronie naszych regionalnych partnerów z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju naszej działalności.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt.

Z wyrazami szacunku

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tekst promujący II Zlot VW PKP:

Budzisz się. Otwierasz oczy. I nagle widzisz świat bez ani jednego Volkswagena Polo. Straszna wizja. Prawda? Na szczęście to tylko zły sen. Tak naprawdę w samej Polsce są tysiące tych wspaniałych samochodów. Nie wierzysz? Masz niepowtarzalną okazję ku temu, aby przekonać się, że tak naprawdę jest. W dniach 30.04.-03.05.2007 w Ślesinie koło Konina organizujemy II Ogólnopolski Zlot Vw Polo Klub Polska.

Na nim znajdziesz wszystkie modele Volkswagena Polo. Te stare i te nowe. Zmodyfikowane i seryjne. Ale samochody to nie wszystko. Cóż bowiem warta jest jakakolwiek impreza bez udziału ludzi? A użytkownicy Volkswagena Polo i ludzie zrzeszeni wokół Vw Polo Klub Polska, to ludzie ciekawi i wyjątkowi. Dowodem na to niechaj będzie szereg imprez i spotkań organizowanych przez nas przez 3 ostatnie lata. Nie inaczej będzie i tym razem.

II Ogólnopolski Zlot Vw Polo Klub Polska to impreza zakrojona na szeroką skalę. To 4 dni niesamowitej przygody, którą możesz przeżyc i Ty. Do naszej dyspozycji jest ośrodek położony na malowniczym klifowym urwisku jeziora Ślesińskiego. 43 różne domki, plaża i jezioro czekają tylko na nas. Jest to niebywała szansa na to, by w niepowtarzalnej atmosferze wymienić się doświadczeniami motoryzacyjnymi i nie tylko. Ale przede wszystkim to niebywała okazja ku temu, by sympatycznie i w miłym towarzystwie spędzić długi majowy weekend. Dla naszych gości czeka szereg specjalnie przygotowanych na tę okazję atrakcji. Wspólne grillowanie i śpiewanie to już pewnego rodzaju tradycja na naszych spotkaniach. Trwają przygotowania kilku turniejów sportowych. Oprócz tego planujemy uroczysty przejazd ulicami Ślesina i Konina zabezpieczoną i eskortowaną przez policję kolumną samochodów. Ale to nie wszystko, co znajduje się w naszych planach. Jeśli chcesz się przekonać, co jeszcze może spotkać Ciebie i Twoją Polówkę w tym roku, po prostu przyjedź.

Nad wszystkim czuwać będą przedstawiciele Vw Polo Klub Polska. Przejazdy drogami publicznymi odbędą się przy współpracy i pod czujnym nadzorem policji. Cała impreza wspierana jest przez grono patronów medialnych i sponsorów. Wraz z nimi serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników modelu Polo na II Ogólnopolski Zlot Vw Polo Klub Polska.

Wnukas/ViGGeN
Załoga Vw Polo Klub Polska

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tekst przed III Ogolnopolskim Zlotem Vw Polo Klub Polska:

Jeśli wciąż zastanawiacie się, dokąd w tym sezonie wybrać się swym Volkswagenem Polo, zapraszamy Was serdecznie na naszą imprezę. W dniach 22-25.05.2008 w Prądocinie koło Bydgoszczy organizujemy III Ogólnopolski Zlot Vw Polo Klub Polska.

III Ogólnopolski Zlot Vw Polo Klub Polska to kontynuacja naszych poprzednich spotkań . Po raz kolejny planujemy 4 dni niesamowitej przygody, którą możesz przeżyc i Wy. Tym razem wybieramy się do położonego nad jeziorem Jezuickim Ośrodka Wypoczynkowego „Brzoza”. To właśnie tam, na skraju Puszczy Bydgoskiej, czekać będzie na wszystkich gości szereg specjalnie przygotowywanych na tę okazję atrakcji. Będziecie mógli spróbować swych sił w turnieju siatkówki i piłki nożnej czy też w kultowym już megarowerku. I czy podejmiecie wyzwanie i staniecie w szranki swym Polo na placu manewrowym? W miedzyczasie Wasz ukochany samochód może zdobyć uznanie w oczach klubowiczów i sięgnać po zaszczytny tytuł „Polo Zlotu”. A Wy sami będziecie mieli możliwość podszkolenia się w udzielaniu pierwszej pomocy. No i rzecz najważniejsza, ten zlot to gwarancja trzech wieczorów spędzonych w biesiadnej atmosferze przepełnionej śpiewem i tańcem. Jeśli chcecie się przekonać, co jeszcze może spotkać Was i Waszą Polówkę w tym sezonie, nie zastanawiajcie się dłużej i po prostu przyjedźcie.

Wszelkie informacje związane z imprezą znajdziecie pod adresem http://www.vwpolo-klub.pl/forum . W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na III Ogólnopolski Zlot Vw Polo Klub Polska.

Tekst dla VW Trends:

VW Polo Klub Polska Klub Polo niebawem skończy 4 lata. Cztery osoby zakładające go w połowie 2004 roku nigdy nie przypuszczały, że jego historia potoczy się w ten - niżej opisany sposób.

Nikt nie sądził, że mniejszy brat Golfa cieszy się aż taką popularnością. Forum rozrosło się w niebywale szybkim tempie i korzysta z niego ponad 4000 zarejestrowanych użytkowników. Klub natomiast liczy ponad 250 pełnoprawnych członków i nadal rośnie w siłę. Nad sprawnym funkcjonowaniem klubu czuwa wybrana grupa osób, a u ich boku bezinteresownie pomaga szereg ludzi kierujących się przede wszystkim dobrem klubowiczów.

Przez prawie 4 lata w Klubie zaszły znaczne zmiany. Przede wszystkim dojrzał i rozrósł się, a podstawą funkcjonowania jest forum internetowe z ogromna skarbnicą wiedzy. Mimo upływu czasu VW Polo Klub Polska pozostaje jednak nieformalną organizacją skupiającą w swych szeregach użytkowników i miłośników Volkswagena Polo. Celem działalności jest przyciągnięcie i zintegrowanie jak największej ilości osób związanych bezpośrednio, bądź pośrednio z tym modelem VW. Chęć podzielenia się wiedzą i doświadczeniami działa jak magnes na nowych członków.

Z roku na rok organizowanych jest coraz więcej spotów regionalnych i imprez okolicznościowych. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem, tak więc podjęto inicjatywę zorganizowania czegoś większego jak ogólnopolskie zloty klubu. Pierwszy z nich odbył się w 2006 roku w Bronisławowie nad Zalewem Sulejowskim. Pojawiło się na nim około 40 aut. Rok później miał miejsce II Ogólnopolski Zlot VW Polo Klub Polska, który odbył się w Ślesinie koło Konina. Okazał się zdecydowanie wydarzeniem na większą skalę niż poprzedni. Pojawili się pierwsi sponsorzy, a partnerami zostały lokalne władze. Do Ślesina przyjechało wówczas ponad 80 samochodów. Klubowicze pojawili się wraz ze znajomymi lub całymi rodzinami, co sprawiło że czterodniowa impreza nabrała niecodziennego charakteru i bawiło się na niej prawie 200 osób. Zawiązały się nowe przyjaźnie, a niektórzy Polo-maniacy organizują od tej pory wspólne wyjazdy na wakacje czy sylwestra.
Klub stara się pokazywać z dobrej strony nie tylko tam, gdzie tematy motoryzacji znajdują się na pierwszym miejscu. Jedną z ostatnich inicjatyw klubowiczów było adoptowanie jednego ze zwierzaków z Chorzowskiego ZOO. W ten sposób tamtejszy lemur płowy jest utrzymywany z dobrowolnych wpłat ludzi związanych z klubem. Gratulujemy pomysłu i popieramy takie inicjatywy!
Przede wszystkim jednak klub ma związek z samochodami, zatem niech nie dziwi fakt, że członkowie przede wszystkim starają się reprezentować klub na wszelkiego rodzaju imprezach motoryzacyjnych w Polsce i za granicą. Hradec Kralove, Rothenburg, VW Mania – to nieliczne przykłady gdzie możemy spotkać te małe autka ze stajni VW. Ciekawostką może być też jeden z członków – „Pol”, w mocno zmodyfikowanym Polo 86C, który z sukcesami reprezentuje klub w wyścigach na ¼ mili.
W chwili obecnej powoli rozpoczynają się przygotowania do organizacji III Ogólnopolskiego Zlotu VW Polo Klub Polska. Impreza odbędzie się w dniach 22-25.05.2008 w Prądocinie koło Bydgoszczy. Organizatorzy zapewniają, że impreza będzie jeszcze bardziej udana i przyciągnie jeszcze więcej osób zainteresowanych niż w zeszłym roku.
Wszystkich zainteresowanych VW Polo w każdej odmianie zapraszamy serdecznie do pojawienia się na forum lub osobiście na jednym ze zbliżających się spotów. Wszelkie informacje związane z klubem dostępne są pod adresem http://www.vwpolo-klub.pl/forum .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Relacja z III Zlotu VW PKP dla Vw Trends

Już po raz trzeci odbył się III ogólnopolski Zlot VW Polo Klub Polska. Spotkaliśmy się w dniach 22-25 maja w Więcborku koło Bydgoszczy, oczywiście to spotkanie uważamy za udane. Do spokojnego ośrodka w malowniczej miejscowości,  nad uroczym jeziorem przybyło około 100 osób. Pojawili się reprezentanci klubu z najbardziej nawet oddalonych regionów naszego kraju, zarówno nowi jak i weterani. Gościnnie zawitało też Polo na berlińskich blachach, które wzbudziło spore zainteresowanie. Tradycyjnie odbył się turniej piłki nożnej i siatkówki plażowej. Nie obyło się również bez sprawdzenia swych umiejętności na  placu manewrowym oraz w nietypowej dyscyplinie – mega rowerek. Uczestnicy zlotu mogli stanąć w szranki jeszcze w wielu konkurencjach przygotowanych przez organizatorów. Nie mogło oczywiście zabraknąć uroczystego przejazdu ulicami miasta, które w tym roku nas gościło. By tradycji stało się zadość uczestnicy wybrali Polo Zlotu. Najwięcej głosów oddano na kultowe VW Polo 86C. Pogoda dopisała i humory uczestników zlotu również. Cztery dni wypełnione były  licznymi zmaganiami konkursowymi i zabawą do białego rana. Klubowicze, mimo upływającego czasu, wciąż żyją tamtymi wydarzeniami. A to najlepszy dowód by imprezę zaliczyć do udanych. Już teraz każdy z nas czeka na kolejny ogólnopolski zlot. W międzyczasie przed nami jeszcze wiele przeróżnych imprez i kameralnych spotkań, a w szczególności hucznie obchodzone zakończenie sezonu. Bardziej szczegółowe informacje już wkrótce znajdziecie pod adresem http://www.vwpolo-klub.pl .
Mika & Wnukas
Vw Polo Klub Polska
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »
wlodson (R)

Offline wlodson

 • phpBB Mały interesant
 • *****
 • Wiadomości: 274
 • Pomógł: +0/-0
  • Zobacz profil
  • http://www.vwpolo-klub.pl
Re: Pismo promocji klubu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2008, 08:01:31 am »
Informacyjnie: numer VW Trends, w którym pojawiła się relacja z III Zlotu VW PKP:D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »
wlodson (R)

Offline Goozik

 • phpBB Uzależniony
 • *****
 • Wiadomości: 1 724
 • Pomógł: +0/-0
  • Zobacz profil
 • Model auta: A6c5
Re: Pismo promocji klubu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2008, 11:11:57 am »
Cytat: "wlodson"
w którym pojawiła się relacja z III Zlotu VW PKP

ale dali artykuł  :dupa:  ..czytałem ale uwazam ze troche mało napisali jak na takie duze stowarzyszenie jakim jest notabene nasz klub...prawda  :shock:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

Offline Wnukas

 • phpBB der prezes :P
 • phpBB Początkujący
 • *****
 • Wiadomości: 99
 • Pomógł: +0/-0
  • Zobacz profil
Re: Pismo promocji klubu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2008, 08:00:26 pm »
Cytat: "Goozik"
ale dali artykuł  ..czytałem ale uwazam ze troche mało napisali jak na takie duze stowarzyszenie jakim jest notabene nasz klub...prawda

prawda jest niestety taka, ze to nikomu z naszej strony nie chcialo sie zadnego tekstu dla prasy przygotowac.
zamiescili praktycznie to, co dostali ode mnie i od Miki.
miejmy nadzieje, ze po nastepnej naszej imprezie, znajda sie u nas ludzie z bardziej obszernymi tekstami.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

Offline Deska

 • phpBB Swój
 • *****
 • Wiadomości: 908
 • Pomógł: +0/-0
  • Zobacz profil
Re: Pismo promocji klubu
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2008, 08:00:37 am »
Tekst był dobry ale mogli chociaż z 3-4 fotki dać :) a nie grupowe i takie małe...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »
DESKASQUAD WLKP
   ElectronicGreen
Patrz w lusterka! W124 Kupe Czyha..
Grupa ZachodniopomorskaVWielkopolska
[img]http://images39.fotosik.pl/896/999fb30f

Offline jujor

 • phpBB Swój
 • *****
 • Wiadomości: 934
 • Pomógł: +0/-0
  • Zobacz profil
Re: Pismo promocji klubu
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 21, 2008, 08:44:54 am »
tekst był bardzo dobry, z reszta jak wszystkie jakie Wnukas pisał...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

CIVIC 1.6 VTEC
eks POLO

III miejsce Plac Manewrowy III Zlotu, Więcbork 08
II miejsce Polo IV Zlotu,

Offline Wnukas

 • phpBB der prezes :P
 • phpBB Początkujący
 • *****
 • Wiadomości: 99
 • Pomógł: +0/-0
  • Zobacz profil
Re: Pismo promocji klubu
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 21, 2008, 04:50:14 pm »
klub musi sie wzmocnic, bedzie mial wtedy wieksza sile przebicia.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

Offline Goozik

 • phpBB Uzależniony
 • *****
 • Wiadomości: 1 724
 • Pomógł: +0/-0
  • Zobacz profil
 • Model auta: A6c5
Re: Pismo promocji klubu
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 02, 2008, 08:08:13 pm »
Cytat: "jujor"
akie Wnukas pisał...

nie powiedziałem ze Wnukas do dupy napisał..uwazam jednak ze jak na takie wydarzenie jakim jest zlot POLO KLUB POLSKA powinni sie sami pojawic zrobic troche zdjeci oraz napisac artykuł.w koncu to jest jakis podrzedny spot tylko impreza ogolnoplska :wsciekly:
a za artykuł chyle wam czoła..
pomyslimy za rok zeby znowu wstydu nie było... nawet zlot tico lepiej opisali..moze rzeczywiscie trzeba do tego głebie podejsc... :hmm:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

Offline Deska

 • phpBB Swój
 • *****
 • Wiadomości: 908
 • Pomógł: +0/-0
  • Zobacz profil
Re: Pismo promocji klubu
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 03, 2008, 07:42:25 pm »
A i nie być że tak powiem anonimowymi... bo np. słowa Prezesa, że autem zlotu zostało cultowe 86c ;] a mogło być klubowe 86c Ewertasa ;] rozumiecie o co chodzi, bo jeśli już ktoś znas się znajdzie w tej gazecie ;] to jak ją kupi, to kiedyś będzie mógł się dzieciom pochwalić :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »
DESKASQUAD WLKP
   ElectronicGreen
Patrz w lusterka! W124 Kupe Czyha..
Grupa ZachodniopomorskaVWielkopolska
[img]http://images39.fotosik.pl/896/999fb30f