Autor Wątek: Kolizja, zaniżona dopłata , samochód zastępczy ? Pomogę  (Przeczytany 720 razy)

Offline szkoda24

• phpBB Nowicjusz
Kolizja, zaniżona dopłata , samochód zastępczy ? Pomogę
« dnia: Styczeń 26, 2015, 02:54:52 pm »
Witam,
Jeżeli macie problemy z zaniżonymi kosztorysami z OC częściowych, całkowitych lub AC można zwrócić się do mnie o przeliczenie kosztorysu i określenie kwoty zaniżenia.
Nie ukrywam iż przedmiotem mojej pracy jest wykup prawa do szkody na zasadzie cesji prawa do szkody, płacę klientom ok. 70% tego co jestem w stanie uzyskać, ale pomogę/udzielę każdemu informacji bezpłatnie.

Polityka TU jest taka iż niestety 100% kosztorysów jest zaniżanych, a TU w momencie odwołania prosi klienta o przesłanie faktur źródłowych co jest bezpodstawne, niestety często bez sprawy sądowej nic nie jesteśmy w stanie zrobić.

Tak więc w razie pytań, można pisać w temacie lub priv.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

Offline tornado

• phpBB Początkujący
Re: Kolizja, zaniżona dopłata , samochód zastępczy ? Pomogę
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2016, 07:04:32 pm »
Ja mam pytanie jak załatwić sprawę  kiedy tylni zderzak wymaga klejenia a  ubezpieczyciel upiera się przy naprawie  :angry2:

Offline marcino86

• phpBB Raczkujący
Re: Kolizja, zaniżona dopłata , samochód zastępczy ? Pomogę
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2016, 01:24:39 am »
Mniejszymi kolizjami też się zajmujecie ? Dostałem 600zł za tylny zderzak liczony jako zamiennik koszty roboczo godziny lakiernika też zanizone pisałem do kilku firm podobnych do twojej ale mam za niska kwotę do odzyskania tak mi się wydaje mogę przystac na 50% tego co mi się jeszcze należy od PZU. Jak byłbyś zainteresowany prześle ci dokumenty jakie uzbieralem od PZU.