Autor Wątek: Bijemy Rekord Guinnessa - największa parada Volkswagenów  (Przeczytany 3446 razy)

Offline Kazik Kamien

 • phpBB Nowicjusz
 • *****
 • Wiadomości: 1
 • Pomógł: +0/-0
  • Zobacz profil
Bijemy Rekord Guinnessa - największa parada Volkswagenów
« dnia: Czerwiec 02, 2015, 05:57:01 pm »
Witajcie

Taka sytuacja, że 26 czerwca w Kamieniu Śląskim próbujemy bić rekord Guinnessa w największej paradzie samochodów marki Volkswagen.
Chciałbym Was zaprosić jako organizator i częściowo pomysłodawca całego wydarzenia.

Dajemy Wam taką możliwość. Czy się uda ...? WSZYSTKO w Waszych rękach .

Ale o co chodzi?
1 maja 1995 roku na torze nieopodal Sao Paulo w Brazylii zorganizowano paradę Volkswagenów, która liczyła dokładnie 2728 samochodów i składała się z samych garbusów. Była to największa, zorganizowana do tej pory parada samochodów jednej marki na świecie. W tym roku minęło dokładnie 20 lat od momentu ustanowienia aktualnego rekordu.
Z tej okazji zapraszamy wszystkich posiadaczy samochodów i fanów samochodów spod znaku VW do pobicia Rekordu Guinnessa, który przez 20 lat zostaje nie pobity.

Jeżeli chcecie  napisać na nowo rozdział w Księdze Rekordów Guinnessa, jeżeli chcecie pobić największy do tej pory ustanowiony rekord parady Volkswagenów na świecie, jeżeli chcecie pomóc nam w organizacji tego wielkiego przedsięwzięcia - przyjedźcie 26 czerwca na lotnisko w Kamieniu Śląskim gdzie będziemy ustanawiali rekord, który pozostaje jednym z niewielu najdłużej niepobitych rekordów na świecie!

Pokażmy, że jesteśmy w stanie przebić Brazylię, w której aktualny rekord został ustawnowiony i Niemcy w których próbowano co najmniej dwa razy ten rekord pobić. Pokażmy, że jest nas dużo! Pokażmy, że jest nas najwięcej!

Szczegóły dotyczące parady znajdziecie wkrótce na www.automastershow.pl i na stronie wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/967652249932960/
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:
Kazik
E: www.automastershow.pl. Formularz będzie dostępny online. Pamiętajcie jednak, że na miejscu będziecie musieli także odebrać numer i popisać dokumenty.

Harmonogram.
Bramy lotniska będą otwarte już od godziny 12:00. Start parady przewidujemy na godzinę 18:00. Mamy więc bardzo mało czasu na rozdysponowanie numerów i ułożenie samochodów w odpowiedni sposób. Prosimy wszystkich o możliwie najszybsze przybycie do punktów rejestracji. Aktualny harmonogram, mapka i inne niezbędne informacje dostępne będą na stronie automastershow.pl w zakładce Rekord. Na adres mailowy podany w trakcie rejestracji dostaniecie także szczegółowe informacje na temat łączności i organizacji całego przedsięwzięcia.

Kto może wziąć udział w Paradzie?
Każdy kto posiada prawo jazdy oraz jest w dyspozycji samochodu marki VW. Auto musi posiadać znaczek VW i faktycznie być Volkswagenem. Może to być auto rajdowe, osobowe,  dostawcze, specjalne. Mogą to być też oczywiście campery i busy. Jako, że całe wydarzenie będzie odbywało się na terenie prywatnym a nie na drogach publicznych, niekonieczne jest posiadanie przeglądu i ubezpieczenia OC. Wystarczy ubezpieczenie sportowe kierowcy, który będzie kierował samochodem. Dopuszczone są zatem samochody z dużym zakresem modyfikacji, niekoniecznie dopuszczone do ruchu. Najważniejsze, żeby samochód i kierowca nie stwarzali zagrożenia dla innych uczestników parady. Pamiętajcie też, że auto musi być w stanie przejechać co najmniej 4 km - trasa parady, na której musimy trzymać się pewnych reguł będzie liczyła około 3,5 km.

Przejedziemy i co dalej?
Przewidzieliśmy dla Was wieczorną integrację przy dobrej muzyce i z dodatkowymi motoryzacyjnymi atrakcjami. Szczegóły znajdziecie wkrótce na stronie wydarzenia. Będziecie mieli okazję pogadać, wspólnie się pobawić i zintegrować

Jak jechać?
O tym zostaniecie poinformowani na kilka dni przed całą akcją. Pamiętajcie jednak, że ruch musi odbywać się płynnie. Odstępy pomiędzy samochodami nie mogą być większe niż dwie długości samochodu. Prędkość z jaką będziemy jechać ustalona została w Regulaminie Parady. Wszystkie niuanse związane ze sposobem jazdy znajdą się w Regulaminie. Przed akcją dostaniecie także maila ze wszystkimi informacjami dotyczącymi przebiegu wydarzenia.

Ile to kosztuje?
Udział w biciu rekordu - zarówno jazda jak i wieczorna integracja - są BEZPŁATNE dla każdego kierowcy.

Po więcej informacji zapraszam na podane wyżej strony.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

Offline jasny93

 • phpBB Raczkujący
 • *****
 • Wiadomości: 55
 • Pomógł: +0/-0
  • Zobacz profil
Re: Bijemy Rekord Guinnessa - największa parada Volkswagenów
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2015, 07:41:31 pm »
Może spotkam któregoś klubowicza,  który też ma zamiar wpaść tak jak ja ?  :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »
[size=150]Polo 86c2f 1.4D[/size]