Autor Wątek: Propozycja regulaminu na Konkurs Polo Miesiąca  (Przeczytany 8709 razy)

Offline adek1983

• Global Moderator
  • phpBB Uzależniony
    • https://www.facebook.com/vwpologenesis
  • Model auta: Audi A4 B5
Re: Propozycja regulaminu na Konkurs Polo Miesiąca
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 04, 2015, 10:29:49 am »
Cytat: "garbatymarcin"
Jasne, Kostek, nie spinaj się. Temat ruszył, czekamy na ruch Administracji, a że każdy ma swoje własne życie, to nie wszystko się od razu zrobi.

Cytat: "JuStIcE"
[..]Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszeń niespełniających wymogów technicznych jak również zgłoszeń zawierających zdjęcia auta po przeróbkach uznawanych powszechnie za "obciachowe".[..]
Bartku, ale po co? Skoro są powszechnie uznawane za obciachowe, to nie trzeba ich od razu skreślać, bo i tak się nie obronią podczas głosowania. Nie dawałbym takiego zapisu, moim zdaniem organizator nie powinien mieć wpływu na listę zgłoszonych pojazdów, ponieważ to w skrajnym wypadku mogłoby doprowadzić do nadużyć. Jak ktoś chce zgłosić strucla, to nikt nie powinien mu tego zabronić. Gdyby jednak takie auto wygrało, to sory, ale zostało 'powszechnie uznane', taka wola ludu. Co najwyżej można byłoby powiedzieć dla beki, że to nasz reprezentant na Raceism, że to najlepsze auto klubu, i tego typu żarty :P

Również popieram inicjatywę. Nie powinno być wstępnej selekcji. Auta nie nadające się będą odpowiednio ocenione przez wybierających.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

Offline JuStIcE

• phpBB Redaktor Magazynu Klubowego
  • phpBB Konkretny spamer
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 04, 2015, 11:01:19 am »
Dobra, to powiem inaczej:
Wielokrotnie brałem udział w konkursach na najlepsze foto samochodu itp itd. W zdecydowanej większości był one organizowane na fb, a tam, jak wiadomo nie liczy się to, kto tak na prawdę ma lepsze foto, tylko to, ile kto ma znajomych i ile ich męczy o głosy. Uważam, że zdjęcia, które dodawałem tam, były jednymi z najlepszych, bo mój fotograf naprawdę się przyłożył.
Na forum może być podobnie, chociaż tutaj nie ma nagród rzeczowych, więc jest deko inna bajka.

Rozumiem Wasze zdanie tutaj i po części się z nim zgadzam, ale chciałbym uniknąć sytuacji, w której auto tego typu wygrywa, bo ktoś molestował tylu znajomych o głosy. Ot, właśnie dlatego taki punkt zaproponowałem.
[size=150]Mój Białas[/size][/b]      [size=150]Czerwona Perła[/url][/size]
[size=50]
Jeżeli piszę bez polskich znaków

Offline garbatymarcin

• phpBB Mały interesant
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 04, 2015, 11:11:45 am »
To nie forum fotograficzne, żeby głosować na najlepsze zdjęcie ;)

Natomiast twoja argumentacja jest całkiem sensowna, jednak to nie ryjoksiążka, gdzie dosłownie każdy może zagłosować, tutaj grono użytkowników jest nieco mniejsze, i chcąc nie chcąc może dojść do sytuacji, gdzie ktoś będzie głosował na auto kumpla, bo go lubi. Tego niestety nie ominiemy. Moim zdaniem jednak sytuacja kiedy ktoś zgłosi auto, że się tak wyrażę, niemodne, a zarazem dzięki swoim znajomościom (jak to brzmi :D) wygra dany konkurs, jest dość mało prawdopodobna.

W takim przypadku i tak nie ma zapewnionego miejsca w kalendarzu, bo na to byłoby kolejne głosowanie.
Było: 1302 \'71, 86c \'87, 6n \'97
Jest]Derby 86c \'82[/u][/url], CG9 \'00

Offline adek1983

• Global Moderator
  • phpBB Uzależniony
    • https://www.facebook.com/vwpologenesis
  • Model auta: Audi A4 B5
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 04, 2015, 12:27:10 pm »
Cytat: "garbatymarcin"
Moim zdaniem jednak sytuacja kiedy ktoś zgłosi auto, że się tak wyrażę, niemodne, a zarazem dzięki swoim znajomościom (jak to brzmi :D) wygra dany konkurs, jest dość mało prawdopodobna.

W takim przypadku i tak nie ma zapewnionego miejsca w kalendarzu, bo na to byłoby kolejne głosowanie.

garbatymarcin - sedno tego punktu. O to mi właśnie chodziło.