Wrzesień 21, 2019, 03:45:38 pm
VWPolo Klub

Autor Wątek: Gbt's Polo 6N2 3d  (Przeczytany 660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Styczeń 24, 2018, 05:54:08 pm
Przeczytany 660 razy

Gbt

Witam wszystkich! Nazywam się Michał. Kupiłem VW Polo po lifcie i jestem zadowolony. Samochód jest w Polsce od dwóch lat. Kupiłem go od pierwszej właścicielki w naszym kraju-sprowadziła go z Niemiec. Mocnymi stronami samochodu są: zdrowy silnik, zawieszenie w idealnym stanie, brak korozji oraz rzadko spotykany kolor (trudny do zdefiniowania).
Słabymi stronami są rysy/obtarcia na lakierze oraz zmatowiałe światła. Brakuje też panelu sterowania faltdachem, który jest przez to unieruchomiony.
Nie wiem jaka to wersja wyposażenia.

Silnik: 1.4 MPI 60KM
Przebieg: 280000 km

Zrobiono:
-wymiana rozsypanego sprzęgła,
-przywrócenie do życia wycieraczek,
-zawieszenie Wunderbauma,

Plany:
-zakup letniego kompletu kół,

Dziwne:
-za nisko zamontowana przednia rejestracja,
-z przodu dwie inne wycieraczki  ???

Ciekawi mnie Wasza opinia-zapraszam do komentowania. Bardzo proszę też o zdefiniowanie koloru lakieru, gdyż mam z tym problem  :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2018, 06:07:04 pm wysłana przez Gbt »

Styczeń 24, 2018, 06:10:29 pm
Odpowiedź #1

Jaco-

Bardzo proszę też o zdefiniowanie koloru lakieru, gdyż mam z tym problem  :D

Otwórz klapę bagażnika i podnieś wykładzinę. Tam powinna być wlepa jak na tym obrazku:

Jeśli jest czytelna odczytasz kod lakieru.

Ile dałeś za to auto i który to rok?

Styczeń 24, 2018, 06:41:34 pm
Odpowiedź #2

bialy0666

prawdopodobnie to 6N2 open air (pisownia może być inna ) kod lakieru jak kolega wcześniej pisał
od roku bodajże spisują stan licznika na przeglądach można sprawdzić  a który to rok produkcji

Styczeń 24, 2018, 06:55:55 pm
Odpowiedź #3

Gbt

2001 poza odrapaniami naprawde fajny stan dalem 3000 ale po wymianie sprzegla i wycieraczki to juz 4000 a jeszcze rozrzad filtry itp wiec 5000 bedzie finalnie, lecz brak rdzy to duzy plus. Wczesniej bylem fanem mazdy 323f i aut japonskich Pola to poki co swiezy zwiazek lecz iskrzy miedzy nami :)

Styczeń 24, 2018, 10:17:09 pm
Odpowiedź #4

BraHOL 12

Witam
Kolorek taki jak moj prawdopodobnie lc7v.
Ten dach spoko :) nie przecieka ?
Sunshine Live Electronic Music Radio
i\'ll always remember

Styczeń 24, 2018, 11:24:58 pm
Odpowiedź #5

DJ Piotr

Dobry zakup. Kolor, dach i jego owiewka wyglądają świetnie  :)  Może więcej fotek?

Styczeń 25, 2018, 10:55:13 am
Odpowiedź #6

Gbt

Nowe fotki w planie  :) Co do dachu to brak silniczka nie używam, a z uwagi na brak panelu z lampką czasem na zakręcie coś tam skapnie  :D

Styczeń 25, 2018, 11:29:04 am
Odpowiedź #7

Ala

Jak coś to pisz pw mam silniczek i ten plastik też bym gdzieś znalazła :)

Styczeń 25, 2018, 05:15:13 pm
Odpowiedź #8

Gbt

O no to super w takim razie na pewno jak bedzie sie zblizac lato to sie przypomne poki co musze przerejestrowac a z uwagi na zmiane programu na ten cepik w wydziale komunikacji trwa to lata heh i nie moge sie na spojojnie zajac drobnymi fajnymi rzeczami jak min. lampka silniczek, a latem dach musi byc sprawny :D

Sierpień 23, 2019, 09:55:55 pm
Odpowiedź #9

Gbt

Witam! Po wymianie rozrzadu i sprzegla przyszedł czas na wymiane lamp przednich na nowki DEPO. Dodatkowo odswiezone zostaly koła  :D

Sierpień 23, 2019, 10:19:43 pm
Odpowiedź #10

Jaco-

. Dodatkowo odswiezone zostaly koła  :D

Raczej felgi i jakoś to nie wygląda specjalnie. Mogłeś dalej na czarno je zrobić ,,odświeżyć,, a nie robić imitację alu. 

No i lewe lusterko jest do wymiany?

Sierpień 24, 2019, 02:06:17 pm
Odpowiedź #11

Gbt

Felgi to element koła jak już taki drobiazgowy, wygląda lepiej niż bez więc na plus, tak lewe do wymiany lada moment będzie wymienione :)

Sierpień 24, 2019, 03:21:20 pm
Odpowiedź #12

DJ Piotr

Nowe reflektory to ogromna zmiana na plus! Idziesz dobrą drogą  8)

Widzę, że opony też pomalowane, więc można rzec, że całe koła odświeżone. Mi się podoba, bo jest oryginalnie-czarne stalówki to ma każdy, ja też  ;D Może i kontrowersyjnie, ale na pewno sto razy lepiej niż to co było. Pozdrawiam!