Sierpień 23, 2019, 11:29:59 am
VWPolo Klub

Autor Wątek: Passat B5 Kombi 99r. 1.6 AHL Proszę o wycene  (Przeczytany 850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maj 15, 2016, 08:42:28 pm
Przeczytany 850 razy

Marxin

Passat B5 Kombi 99r. 1.6 AHL
Sprowadzone w zeszłym roku,z Holandii, rejestracja pierwsza w maju 2015.
Auto ma uszkodzoną uszczelkę pod głowicą, bądź głowicę, jest przedmuch do płynu chłodniczego ale nie ma w nim oleju.
Usterka jest od jakiś 3 tygodni.
Ma klimę i tempomat.
Na dzień dzisiejszy jeździ ale schyłać bulgotanie pod deską.
Ważne OC i świeży przegląd
Powoli odzywa się zawias z przodu.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

Maj 16, 2016, 04:02:01 pm
Odpowiedź #1

wojtek6992

Cytat: "Marxin"
Passat B5 Kombi 99r. 1.6 AHL
Sprowadzone w zeszłym roku,z Holandii, rejestracja pierwsza w maju 2015.
Auto ma uszkodzoną uszczelkę pod głowicą, bądź głowicę, jest przedmuch do płynu chłodniczego ale nie ma w nim oleju.
Usterka jest od jakiś 3 tygodni.
Ma klimę i tempomat.
Na dzień dzisiejszy jeździ ale schyłać bulgotanie pod deską.
Ważne OC i świeży przegląd
Powoli odzywa się zawias z przodu.

bez historii, przebiegu itp ciężko to określić ;)

4800 do nego albo i jeszcze w dół

Maj 16, 2016, 08:17:41 pm
Odpowiedź #2

piotrek100_1991

3-4tyś to wszystko . im dłużej jeździ tak tym większe prawdopodobieństwo wymiany silnika . osobiście powiem że nie warto pchać się .

Maj 16, 2016, 08:20:47 pm
Odpowiedź #3

Marxin

Przebieg na blacie 338 tys coś tam coś, obstaje że nie kręcony, w holenderskich papierach się zgadza.
W Holandii pierwszym właścicielem była jakaś firma, potem auto poszło w prywatne łapy.
Nadwozie nie miało dzwona (dzwon według mnie = zdeformowane części wewnętrzne, nie panele zewnętrzne czyli np. zderzak, błotnik, maska) ale zderzak był lakierowany i maska, chyba norma w tym wieku,
(moja panna 3 zderzaki przód w astrze F załatwiła w ciągu roku...)
Jak kto patrzy, można wypolerować i smalcem plastyki natrzeć i szafę do tych "magicznych" 180 000 skręcić, ale Ja tu nic nie ściemniam.
Auto do ogarnięcia i do śmigania, miałem gaz zakładać, ale chyba nie ma co, trochę kapuchy mi wpadnie i chyba coś nowszego łyknę.

Co było wymienione po kupnie:

Rozrząd Ruville ( z pompą wody) , nie ma nawet 20 000 km
Pasek osprzętu i rolka paska klimatyzacji.
Amortyzatory tył
Klocki tył i przód
Przegub
Chujowe tanie wahacze które teraz się budzą.
Chłodnica Valeo
Wiskoza
Termostat
Cewka     }
Świece    }----> niedawno, jak się przedmuch pojawił, bo sobie potrafił na 3 garach ciepły odpalić i niestety się okazało.
Przewody }
Czujnik temperatury
Nowe kapcie zima Dębica Frigo 2 (zakup listopad 2015)-- daje do auta w cenie (koszt to 700zł!)
Kapcie lato (kupione nowe 4 sztuki, nigdy nie przebite) Barum Brilantis 2, zostały z byłej Mazdy, na dwa sezony i do kosza.
Poduszki skrzyni
Wywalony kat.
Filtry paliwa,powietrza, oleju.
Olej

Mam kabel i "jakiś" program, więc do diagnozy zapraszam i kanał też jest.

Nie jest to lala ani pszczółka, trzyma się kupy i tyle, raczej nikt nie płakał jak sprzedawał.

Piardolety, bo ideały to tylko w reklamach i katalogach oraz u Mirków handlarzy.

Silniczek od klapki wlewu wyjęty bo się zepsuł, Osobiście urwałem kolanem, w moim pieprzonym ciasnym garażu joystic od lusterek i nie powiem kto, ale ten ktoś urwał mi ramię wycieraczki tył i się zarzekał że kupi, ale na ludzi liczyć to jak na to że się w totka wygra.

Czyly celuje 4500zł do małej negocki.

Foty jakieś więcej tu:

Przyjechać zobaczyć jak ktoś chętny z tutejszych, w ogłoszeniu jeszcze nie wisi.

Muszę nabrać chęci żeby go wypucować na sprzedaż, bo teraz to jak dziewczyna która mnie zdradziła.

Pozdrawiam i dzięki za wycenę.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2016, 08:31:46 pm wysłana przez Marxin »

Maj 16, 2016, 08:24:49 pm
Odpowiedź #4

Marxin

Będzie w ogłoszeniu koło weekendu.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2016, 03:58:38 pm wysłana przez Marxin »

Maj 17, 2016, 06:54:58 pm
Odpowiedź #5

wojtek6992

Cytat: "Marxin"
Ha ha, już się nie pcham, akcyza i te cholerne 500zł recyklingu, potem chłodnica, no lepsza, Valeo ,rozrząd,zawias, amory, opony w dobrej wierze na zimę , osprzęt zapłonu niedawno i cała reszta.
Utopiłem co najmniej 3000zł i tak się franca odwdzięcza... dość.

Nie zamieniam się na nic, Polo gnije, Golf gnije. Kupiłem bo to ocynk i faktycznie, nie znajdzie nawet purchelka, VW dawał 12 lat gwarancji na nadwozie w pasku B5.

Przepraszam za formę wypowiedzi, jestem mega wkurzony.

chłopaki z forum wsadzają więcej w swoje auta :) powinieneś wiedzieć, że nigdy nie wyciągniesz tego co już wsadziłeś w auto.

VW tanieją z dnia na dzień, tak już jest i nie ważne czy to polo, passeratti czy golf...

Maj 17, 2016, 08:27:20 pm
Odpowiedź #6

Marxin

Prośba o usunięcie tematu, auto będzie w ogłoszeniu lada dzień, umyje i lepsze fotki będą.
Pozdr.