Na luzie > Ciekawostki Motoryzacyjne

NR VIN i przebieg

(1/1)

Palec11:
Witam wszystkich mam pytanie odnośnie sprawdzania przebiegu po nr vin na ile to jest autentyczne ? Na tej stronie http://www.vindecoderz.com/EN/check-loo ... nz4d016264 rozkodowałem swój nr vin i pokazuje mi że auto ma przebieg około 182,211 km. Co by się zgadzało praktycznie z licznikiem ja mam auto około 1.5 roku i teraz samochód ma 195 tysięcy na liczniku. Czy mogę więc wierzyć w autentyczność przebiegu ? I na jakiej podstawie przebieg jest przypisywany do VINU ?

Oto nr vin mojego auta:    
WVWZZZ9NZ4D016264

brysiu28:
Na pewno nie z tej strony, mój wg niej ma 227,552 gdzie na liczniku widnieje lekko ponad 154000 , samochód od początku w jednym domu więc pewne info  :grin:

Celina5:
No coś nie halo ta strona bo ja nie mam 100 tys a pokazuje ponad 120 tys

Cauliflower:
Przebieg w ogole nie jest "przypisywany" do VINu. VIN nadawany jest automatycznie podczas produkcji, kazdy kolejny samochod na linii produkcyjnej ma kolejny numer VIN.
Na jego podstawie dowiesz sie jedynie, kiedy Twoj polo zszedl z linii produkcyjnej.

Pewnie ta stronka, na tej podstawie szacuje jakis tam sredni dzienny przebieg (poza tym, ze nawet miejsce produkcji zle pokazuje).

maksiu432:
A właśnie powinno tak być że przebieg jakoś do vin'u przypisany i żeby to jakoś kontrolować a nie janusze biznesu zakładają magnesy i zatrzymują przebieg...
Ślusarz Warszawa

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej