Autor Wątek: [Shiny Garage] Carpet Cleaner - Preparat do prania tapicerek  (Przeczytany 6166 razy)

Anonymous

  • Gość
[Shiny Garage] Carpet Cleaner - Preparat do prania tapicerek
« dnia: Czerwiec 21, 2016, 12:05:08 pm »
Po bardzo długim okresie testowania preparatu do prania tapicerek, możemy z wielką radością przedstawić wam nasz finalny produkt.
Carpet Cleaner to bardzo wydajny koncentrat który poradzi sobie z każdym materiałem tekstylnym który znajdziemy w samochodzie :)
Shiny Garage Carpet Cleaner to preparat przygotowany dla pasjonatów i profesjonalistów. Produkt przeznaczony jest do prania metodą ekstrakcyjną lub ręcznie wszelkich powierzchni tekstylnych takich jak (tapicerka samochodowa, boczki drzwi, welurowe dywaniki samochodowe, wykładziny itp.) może być stosowany również jako odplamiacz.

Shiny Garage Carpet Cleaner jest wysoce skoncentrowanym produktem, który posiada bardzo dobre właściwości czyszczące i odtłuszczające, odżywia i pielęgnuje kolory.
Zastosowanie unikalnej formuły penetrującej zabrudzenia, pozwala szybko i skutecznie wniknąć w głąb tkaniny i odseparować brud od powierzchni.

Shiny Garage Carpet Cleaner nie pozostawia na czyszczonych powierzchniach plam i białych nalotów, jest bezpieczny dla elmentów plastikowych i charakteryzuje się przyjemnym, świeżym zapachem który po aplikacji nie jest męczący.

Zalecane rozcieńczenie:
- odplamianie 1:5-10 (100-200ml na 1L wody),
- ręczne pranie/pre spray 1:10-30 (25-100ml na 1L wody),
- pranie ekstrakcyjne 1:10-30 (25-100ml na 1L wody).

Przed użyciem sprawdź działanie produktu w mało widocznym miejscu pod kątem wpływu na kolor.

1L - 30 pln
5L - 99 pln
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »