Maj 27, 2019, 09:50:45 am
VWPolo Klub

Autor Wątek: Studia?  (Przeczytany 649 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kwiecień 05, 2017, 09:31:43 pm
Przeczytany 649 razy

Bielski

Mamy tu jakichś studentów? Jeśli tak, to może coś doradzicie. Wybieram się na stdia na WSB, wybrałem sobie kierunek marketing ( ten -> wsb.pl/gdansk/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/marketing-i-nowe-media ) Opinie w rodzinie podzielone i dlatego chcialem zapytać się tu bo mam nadzieję, że mi bezstronnie doradzicie. Nie mam pomyslu na coś innego, abrdziej konkretnego, z drugiej strony wiem, że studia sa potrzebne. Nie widze się w jakims konkretnym zawodzie, nie wiem czy mam jakies szczególne zdolności i tak dalej. Cięzko tak wybrac z marszu jakiś kierunek i zdecydować. Dlatego właśnie marketing, bo to kierunek który stwarza możliwości (tak uważam), a jednocześnie niczego niedookresla. Zgodzicie się? Prosze o konstruktywną dyskusję.

Sierpień 02, 2017, 01:06:49 pm
Odpowiedź #1

NetNet

na naukę nigdy nie jest za późno :) ostatnio znajomy zapisał się na podyplomowe.wse.krakow.pl/e-marketing
naprawdę, ciekawa oferta

Sierpień 29, 2017, 11:19:04 am
Odpowiedź #2

GrandePunto

Pewnie, całe życie warto się kształcić:) Polecam także zaznajomić się z tematyką http://hrbiz.pl Kilka ciekawych patentów na wejście na rynek pracy:)

Październik 30, 2017, 10:37:47 pm
Odpowiedź #3

daropaszk

Nigdy nie jest za późno na naukę. Chyba że wybór dobry, choć w tym momencie wiem że jest deficyt i ogromne zapotrzebowanie na inżynierów, także ja bym poszedł po raz kolejny w tą stronę :) ale warto się kształcić i to jest podstawa :)

Grudzień 16, 2017, 01:54:29 pm
Odpowiedź #4

medstudent

Tylko studia techniczne się liczą...
Każdy żyje inaczej.

Sierpień 29, 2018, 08:39:08 am
Odpowiedź #5

GrandePunto

ja wybrałem sie na szkołę dentystyczną https://szkoladentystyczna.pl/ i nie żałuję, perspektywy są ogromne, a  i pieniądze są świetne. Osobiście uważam że lepiej iść w konkretny kierunek niż taki ogólny z którego zmarnujesz kilka lat a i tak nic konkretnego nie będziesz umieć