Autor Wątek: [Dzierżązna] 5 Piknik Polo Klub Polska Zakończenie sezonu !!!!  (Przeczytany 5817 razy)

Offline gwozdz

  • Administrator
  • phpBB Uzależniony
  • *****
  • Wiadomości: 1 961
  • Pomógł: +0/-0
    • Zobacz profil
Jako iż już jesteśmy po zlocie ogólnopolskim, czas pomyśleć o kolejnej imprezie, bo niektórym wciąż mało :)
Trochę nam zajęło szukanie ośrodka, i w ostatniej chwili plany się zmieniły.
Z tego właśnie powodu chcemy Was zaprosić na zakończenie sezonu do Dzierżążnej (http://www.dzierzazna.pl)- do tego samego ośrodka, w którym kilka lat temu organizowaliśmy wspólnie z Polo Squadem Piknik VW Polo :) a później także sami mielismy swoje zakończenie. Zakończenie odbędzie się w dniach 29.09 - 01.10. 2017r   Na chwilę obecną mamy do dyspozycji 35 miejsc w domkach 5-osobowych wszystkie domki maja podwyższony standard,kto był ten wie jak to wygląda a resztę zapraszamy na stronę www ośrodka. Dlaczego tam? Bo ośrodek mamy już sprawdzony i współpraca z nim układała się bardzo fajnie, a do tego cena za nocleg jest bardzo fajna. Ale o szczegółach niżej.

Impreza jest typowo integracyjna, nie przewidujemy specjalnych konkurencji nagród dyplomów itp. Miła atmosfera, zabawa, itp.

Koszty prezentują się następująco:

- nocleg  50zł/ osoba   ( 25zł za dobę )
- "bilet"  koszulka + naklejka + ognisko = 60zł    ( wieczorem pierwszego dnia będzie zrobione ognisko z zapasem drewna na kilka godz. )

Osoby zainteresowane proszę o wpisywanie się na listę poniżej:

Domki 5-osobowe o podwyższonym standardzie:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.


Cenę za nocleg  czyli 25 zł/osoba za dobę. Przewidywany całkowity koszt łącznie z biletem zamknie się w 110PLN od osoby.

Po dokonaniu rezerwacji prosimy o wpłatę całej kwoty 110 zł/osoba na poniższe dane:
Łukasz Goździcki
Wróblewo 9
mBank: 81114020040000310274097576
W tytule zakończenie i nick z forum.

wpłaty należy dokonać do 31 sierpnia 2017r.  Wpłacamy całość ponieważ ośrodek żąda zapłaty z góry za wszystkich uczestników.
Po dokonaniu wpłaty ślemy maila na adres rezerwacje.pkp@gmail.com z imieniem i nazwiskiem oraz danymi adresowymi na potrzeby meldunkowe ośrodka - tak samo, jak w przyppadku Ślesina. Żadne Wasze dane nie zostaną ujawnione bez potrzeby osobom postronnym.

Zapraszamy
Jak się nie ma co się lubi.... to się kocha żonę.

it's nothing personal i don't like anybody