Sierpień 23, 2019, 11:03:57 am
VWPolo Klub

Autor Wątek: Reklama na samochodzie  (Przeczytany 1061 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wrzesień 06, 2017, 06:58:49 pm
Przeczytany 1061 razy

rikscha

Nie mam jeszcze stuprocentowego przekonania ale planuję położyć reklamę na nowo kupionym transporterze. nie bardzo wiem jak to też technicznie wygląda, czy długo trwa (jak długo byłabym bez samochodu). W mojej okolicy taką reklamę samochodową wykonuje między innymi firma fabrykareklamy.pro . Jeszcze się tak dokładnie się nie orientowałam, może są tez inne firmy wyspecjalizowane w tej usłudze. W każdym razie ciekawa jestem czy ma to jakiś wpływ na lakier oraz jak długo taki nadruk się utrzymuje. Poza tym każdy samochód trzeba kiedyś sprzedać. Nie wiem jak idzie odklejanie takiej reklamy bo mnie samo odklejenie starych winiet z przedniej szyby zajęło kilka godzin.

Październik 18, 2017, 01:59:22 am
Odpowiedź #1

_NLRK_

Nie wiem jaka ma być to reklama, jednak może dobrą opcją byłaby taka reklama magnetyczna ;) ściąga się kiedy chce itd. A po takiej "naklejanej" zawsze zostaje ślad i może być problem podczas sprzedaży ;).

Październik 18, 2017, 07:19:02 am
Odpowiedź #2

jihaad

_NLRK_ daj spokój. Rozmawiasz ze spamerem reklamowym.
Polo 6N 1,4 16V AFH OEM

Jeśli zgadzam się na niedotrzymywanie umów, zgadzam się na chaos w życiu. Nikt nie lubi chaosu.

Listopad 28, 2017, 01:04:08 pm
Odpowiedź #3

radek2212

Moim zdaniem warto popytać o te sprawy specjalistę z tej dziedziny. To jest najlepsze możliwe rozwiązanie.
Nie daj się omamić!

Grudzień 04, 2017, 06:36:35 pm
Odpowiedź #4

janczek

Magnetyczne też często powodują szkody ..

Grudzień 09, 2017, 12:19:09 am
Odpowiedź #5

daropaszk

A tak z innej beczki ma ktoś może reklamy na aucie ? Da się na tym zarobić ?

Grudzień 16, 2017, 01:59:40 pm
Odpowiedź #6

medstudent

Ja niestety nie mam zbyt obszernej wiedzy w tym obszarze tematycznym... Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc...
Każdy żyje inaczej.

Grudzień 16, 2017, 02:20:47 pm
Odpowiedź #7

jihaad

Ja niestety nie mam zbyt obszernej wiedzy w tym obszarze tematycznym... Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc...

To po co zabierasz głos?
Polo 6N 1,4 16V AFH OEM

Jeśli zgadzam się na niedotrzymywanie umów, zgadzam się na chaos w życiu. Nikt nie lubi chaosu.

Styczeń 02, 2018, 02:41:12 pm
Odpowiedź #8

Chris78

Reklamę na samochodzie powinna wykonać, a gdy się zdezaktualizuje - usunąć ją, specjalistyczna firma, bo niestety można uszkodzić poważnie lakier. Ja już odpuściłem oklejanie i teraz zamawiam gadżety reklamowe, np. pufy, kubki, długopisy z logo firmy i jest ok.

Maj 12, 2018, 09:52:32 pm
Odpowiedź #9

jagodaa

Gdzieś czytałam że takie oklejanie samochodu nie tylko szkodzi, ale wręcz zabezpiecza lakier przed promieniami UV i zarysowaniami. Są firmy które prowadzą usługę pokrywania samochodów specjalną folią zabezpieczającą, podobną do tej która jest używana do druku reklamy na samochodach.
---------------------------------------------------
New Project Łódź - SEO bohatera, SEO light kanały szeptane - http://www.newproject.biz.pl

Sierpień 28, 2018, 09:55:01 am
Odpowiedź #10

GrandePunto

ja nie zapomnę reklamy dentysty. Samochód obklejony, podczepiona taka przyczepka z wielkim bilbordem fajnie to wyglądało, ale jak podszedłem bliżej i patrze a kierowca szczerbaty xdd najlepsza reklama ever.

Ja tamtego dentystę omijałbym łukiem :D na szczęście mam swojego sprawdzonego  i tylko tam chodzę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2018, 12:39:56 pm wysłana przez GrandePunto »

Listopad 16, 2018, 09:22:39 am
Odpowiedź #11

TakeCare

sa niby firmy ktore szukaja reklamodawcow, ale opinie maja rozne

Grudzień 23, 2018, 09:12:39 pm
Odpowiedź #12

mroczny22

Podobni niektóre firmy płacą za reklamę na samochodzie za to, że ich reklamuje się?
"Jeśli myślisz, że potrafisz albo myślisz, że nie potrafisz – w obu przypadkach masz rację!” www.promocodes1.ovh www.promocodes1.ovh