Autor Wątek: Kuchnia, tylko jaka?  (Przeczytany 1748 razy)

Offline adammaj

• phpBB Nowicjusz
    • ipsdeweloper
  • Model auta: BMW
Kuchnia, tylko jaka?
« dnia: Czerwiec 10, 2018, 07:28:47 pm »
Jaka kuchnia? takie pytanie chodzi za mna juz kilka ładnych dni. Remont już niedługo a planów brak. Jak wyglądają wasze kuchnie? reszta domu jets raczejw  stonowanych kolorach i dużo drewna jest, bo żona uwielbia dębowe meble, ale ładnie wyglądaja nie są takie plr :D Kuchnie myślę żeby zrobić jasną z zielonym, co myślicie? chcemy tez mieć duży stół z krzesłami, bo połaczymy jadalnie i kuchnie taką otwartą wyspą.

Offline Marbos

• phpBB Nowicjusz
  • Model auta: VW Polo
Odp: Kuchnia, tylko jaka?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2020, 10:16:20 am »
Ja się zastanawiam jak kuchnią biało-czarną z elementami drewnianymi, jakoś podoba mi się takie połączenie, bo to taka klasyka z nowoczesnością :)

Offline Dyniastek

• phpBB Nowicjusz
  • Model auta: Polo 3
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2021, 12:54:56 pm »
A wiecie, że większość klimatu poszczególnych pomieszczeń zależy od jego oświetlenia? Co do kuchni, pomyślcie koniecznie o ofercie takich żarówek dekoracyjnych, myślę, że nadadzą się idealnie :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2021, 09:45:35 am wysłana przez Dyniastek »

Offline radzioSR

• phpBB Nowicjusz
    • Strona o wycieczkach rowerowych i nie tylko
  • Model auta: Laguna
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2021, 06:09:10 pm »
każdy nawet najmniejszy dodatek element może zmienić kuchnię. U mnie planowane są panele winylowe afirmax Skąd taki wybór? Mam znajomych co mają te panele i są z nich mocno zadowoleni. Zero problemów i śladów użytkowania a mają np dużego psa który biega po całym domu.