Maj 27, 2019, 09:59:50 am
VWPolo Klub

Autor Wątek: Oświetlenie garażu  (Przeczytany 253 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Styczeń 25, 2019, 09:27:14 am
Przeczytany 253 razy

GrandePunto

Witam, Posiadam spory garaż w Zgorzelcu jest w stanie pomieścić 3 samochody. Garaż ma jeden problem, jest w nim strasznie mało światła, większość napraw odbywa się przy pomocy lampy ręcznej. Normalnie jest w nim instalacja elektryczna tylko nie ma komu zrobić całego systemu oświetlenia. Myślałem na ten temat, i raczej wybiorę firmę która wykona dla nie całą instalacje oświetleniową, nie potrafię i boje się majsterkować z prądem. Znajomy ostatnio polecił mi firmę http://www.globuslighting.pl która specjalizuje się w oświetleniu LED i tak myślę. Ogólnie to nie wiem czy oddział firmy Globus która 100 lat produkuje narzędzia dla przemysłu zajmie się takim garażem. Czy ktoś korzystał z usług tej firmy, albo zna ją i wie jak pracują? I czy to w ogóle dobry pomysł? Dajcie znać w komentarzu
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2019, 09:33:13 am wysłana przez GrandePunto »

Styczeń 25, 2019, 03:24:48 pm
Odpowiedź #1

savic

może jakiś mod skończy z tymi reklamkami  >:(

Styczeń 26, 2019, 10:28:16 am
Odpowiedź #2

Oreo

może jakiś mod skończy z tymi reklamkami  >:(
to jest offtopic ;) ale zawsze możesz kliknąć  przycisk na dole zgłoś do moderatora, moderator tez człowiek nie czyta całego forum, a jak złościsz sam zdecyduje czy post usunąć a Ty ulatwisz mu prace ;)

Maj 24, 2019, 06:19:38 pm
Odpowiedź #3

rafi-car

Fakt faktem kolega link mógł sobie podarować. Niemniej jednak osobiście mam styczność z oświetleniem LED większość artykułów tego typu leci do nas z chin z odpowiednimi oznaczeniami. Najważniejsze jest dobre rozplanowanie rozmieszczenia światła oraz dobranie mocy. Nie wiem jaki masz garaż ale wnioskuje że zwykłe tuby ledowe wystarczą. Jest ich peło a cena śmieszeni niska.