Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sklep - gadżety / Odp: Koszulka Polo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez etbandung dnia Dzisiaj o 04:03:31 am »
Koszulka Polo

Typ wykonania: Nadruk z foli flex.
Kolor loga: czarny lub biały

Polo męskie z krótkim rękawem. Zapinane na dwa guziki. Kołnierzyk i rękawy wykończone dzianiną 1x1. Boczne rozcięcia. 100% stabilizowana bawełna czesankowa pique.
Gramatura: 210 g/m2
Rozmiary: XS / S / M / L / XL / XXL / 3XL* / 4XL* / 5XL*
*Rozmiar 3XL dostępny w kolorach: WH, BK, RD, NY, RB, GM
GM - 85% bawełna / 15% wiskoza
AS - 98% bawełna / 2% wiskoza

Koszt: 40zł + 20zł przesyłka (kurier dpd)
Dane do Przelewu:
Krystian Orłowski
Tytuł: PVW kolor (nazwa wyświetla się po kliknięciu w obrazek) Rozmiar
Nr konta: 09116022020000000464260005
*Towar wysyłany bezpośrednio od producenta. Kolor może delikatnie różnić się od przedstawionego na obrazku ze względu na różnych typu wyświetlaczy itp.
Dane do wysyłki, telefon i e-mail oraz ewentualne dane dla kuriera:
Najszybciej na nr tel.: 518388880
Ewentualnie prywatna wiadomość lub Fb  ;)

Rozmiar    XS    S    M    L    XL    XXL    3XL    4XL    5XL
Długość    68    70    72    74    76    82    84    86    88
Szerokość    47    51    53    55    59    63    64    66    70

Dostępne kolory:

whoa thats lit !
2
9n / 9n3 / [9n] Woda od strony kierowcy i tajemnicza dziurka:)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michu2306 dnia Październik 23, 2021, 06:38:39 pm »
Witam wszystkich,
Jak w temacie woda dostaje się gdzieś od strony lewego słupka nad nadkolem, gdzieś w okolicy skrzynki bezpieczników. Powiedziałbym nawet, że leciała ciurkiem jak dzisiaj lałem wodą na myjce na przednią szybę i okolice osłony podszybia. Można by powiedzieć, że leci szybą jak nic, ale zastanawia mnie jedna konkretna dziurka u dołu nadkola w której również zbiera się woda.
Czy ktoś wie co to za dziurka i z czym może mieć połączenie?
Zanim zacznę rozbierać auto na części pierwsze wole się rozeznać w temacie.
Odpływy podszybia są raczej drożne, bo patrząc w dziurę po lewej stronie widzę prześwity światła od strony drzwi.
3
Offtopic / Odp: garaż hand made
« Ostatnia wiadomość wysłana przez daniel36Wilk12 dnia Październik 20, 2021, 01:13:37 pm »
Witam bardzo fajna sprawa taki garaż. Jedaka czy dasz radę go złożyć? jednak polecam CI później ćwiczenia rozluźnianie mięśni warszawa bo zakwasy murowane
4
skrzynia biegów + układ napędowy / Odp: Re: [6N2] Wymiana łożyska 5 biegu..
« Ostatnia wiadomość wysłana przez terzek dnia Październik 19, 2021, 06:55:37 pm »
Jesteś pewien Michał, że w 6N2 da się to tak zrobić, bo już pewien "specjalista" gdy zasugerowałem taki sposób wymiany to mnie wyśmiał..
Jak dobrze poszukałem to jest to łożysko igiełkowe?

Dzwoniłem do pierwszej z brzegu firmy regenerującej skrzynie i uzyskałem info, iż trzeba rozbierać całą skrzynię, aby wymienić to łożysko (a prawdopodobnie są tam 2 łożyska). Czy ktoś ma jakieś informacje co do wymiany tego łożyska, bądź jakieś cenne wskazówki..

Nie podeszli do problemu poważnie ( chodzi o serwis). Np w samochodach starszych roczników 1998- 2001 VWPolo, Lupo,Golf III rzeczywiście problem jest z ubywaniem oleju ze skrzyni biegów przez semering wybieraka i przegrzewanie się chłodzenia skrzyni biegów. Z racji iż zębatki 5-go biegu znajdują się najwyżej - pozostają bez smarowania i przy długiej jeździe na 5-tym biegu następuje przegrzewanie się trzpieni zębatek. Temperatura jest tak duża iż potrafi "roztopić" bieżnie łożyska napędowego - a ona jest z -  ;D ;D ;D ;D ;D"NO TO WYNALAZEK- "wieniec" łożyska z "plastiku", odpowiednio utwardzonego tworzywa sztucznego. Skutek jest - wyskakiwanie 5-go biegu  lub jego brak ( tak jak jazda na "luzie"). Czasami się zastanawiam czym się zajmują projektanci podzespołów samochodowych. Dochodzę do wniosku jak długo ma dany zespól być w samochodzie sprawnym. Odpowiedź brzmi: " Ano do czasu opuszczenia salonu firmowego i zainkasowania kwoty zakupu"  ( proszę o zachowanie mojej "opinii "dla siebie).
  Wymiana tego łożyska może odbywać się bez wyjmowania skrzyni biegów z samochodu. 
 Symbol łożyska VW 085 311 431 C 
https://www.youtube.com/watch?v=msd7qrzW8i4&t=1s
https://www.youtube.com/watch?v=-dOheHpVaS8&t=7s

W/w uszkodzenie jest przykładowym ale do zapoznania się z nim niewtajemniczonych.
Pozdrowienia.
5
układ chłodzenia + klimatyzacja/ogrzewanie / Odp: Dmucha wieje wilgotnym powietrzem na szybkę
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adek1983 dnia Październik 17, 2021, 08:49:50 am »
Sprawdź, czy w podszybiu nie masz wody. Druga sprawa to może być cieknąca nagrzewnica i opary płynu chłodniczego lecą Ci na szybę.
6
100 technicznych pytań do... / Odp: Polo 6n2 1.4 16V AUA Check+EPC oraz dobór opon zima
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AVATARKUBA dnia Październik 15, 2021, 10:56:19 am »
Witam po dłuższej przerwie. Problem nadal występuje ale doszły falujące obroty (nie zawsze) na ssaniu, raz czy dwa zauważyłem że jadąc i dojeżdżając do skrzyżowania na wciśniętym sprzęgle obroty falowały między 750 a 1000, oraz na swobodnej jeździe na 1 i 2 biegu gdy nie dodajemy gazu to auto się dławi(samo robi żabkę jakby miał zgasnąć ale nadal walczy na prostej drodze). Do tego dochodzi teraz jakby nie chciał zapalić jak jest zimny przez 3-4 sekundy(obroty rzędu 400-500 po czym wchodzi na wyższe-ssanie), i troszkę dłużej trzeba kręcić gdy jest zimny. O tym że 1.4 75KM przy odpalonej klimie chodzi jak traktor to nie wspomnę :P ale to już od 2 lat na klimie ma problem lekki więc to nic nowego.

Auto u poprzedniego właściciela stało dłuższy czas bo robił przez rok 2-3kkm gdzie ja teraz robię 10-12kkm i często jest 4-5tys obrotów no i pali jakieś 400ml oleju na 1kkm

Odma czyszczona rok temu, czujnik w kolektorze ssącym także jakiś rok temu ( https://vwpoloklub.pl/forum/index.php?topic=9891.0 podobny błąd miałem zdiagnozowany na stacji kontroli pojazdów- viaken z VCDS nigdy mi go nie wyrzucił, jedynie zwarcie na antenie przez uszczelkę i bład abs)
7
Kupię / Kupie SWAP G40 komplet tylko
« Ostatnia wiadomość wysłana przez derbik dnia Październik 14, 2021, 02:42:18 pm »
Jak w tytule szukam dawcy lub kompletnego swapa G40
8
elektryka + centralny zamek / Odp: [6R] kontrolka świateł / wypalenie żarówki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grzego90 dnia Październik 13, 2021, 04:46:04 pm »
Witam

Ostatnio spaliła mi się żarówka od świateł mijania i kontrolka się nie zaświeciła. Po wymianie żarówki z  ciekawości odpiąłem kostke od lampy i po włączeniu świateł zapaliła się kontrolka od spalonej żarówki. Możliwe jest to że opcja ta została wyłączona przez kogoś w komputerze i dlatego nie działa? Tym bardziej, że:
Trochę dziwna sprawa z tą kontrolką żarówek. Ja wprawdzie posiadam wersję Comfortline, ale funkcję można było aktywować VCDSem. Po aktywacji tej funkcji, na próbę odpiąłem jeden reflektor, co spowodowało zapalenie się kontrolki. Myślałem więc, że po przepaleniu się żarówki będzie taki sam objaw. Niestety ku mojemu zaskoczeniu tak się nie stało. Teraz okazuje się, że nawet jak odłączę reflektor, to kontrolka się też nie zapala, mimo że funkcja jest nadal aktywna.

Ktoś ma jakiś pomysł, albo może podzielić się jakimiś swoim doświadczeniem odnośnie tej funkcji ?
9
pozostałe / Odp: [6R] 7-letnie polo 1.4; 86KM co trzeba zrobić?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Thomas Starsen dnia Październik 04, 2021, 07:48:48 pm »
Na pewno zrobić rozrząd i wszystkie filtry+ płyny. Reszta według stanu w ASO albo u dobrego mechanika. Ja mam 5 letnie Polo CHYA i część robię w ASO a część u mechanika. Polecam też stosować niektóre części oryginalne bo są naprawdę lepsze np . pasek rozrządu. Pozdrawiam
10
układ chłodzenia + klimatyzacja/ogrzewanie / Dmucha wieje wilgotnym powietrzem na szybkę
« Ostatnia wiadomość wysłana przez BakaPoloFOX dnia Październik 01, 2021, 07:05:05 am »
Dzień dobry, jestem posiadaczem volkswagena Polo Fox 86c2f, i mam mały problem z dmuchawą powietrza gdyż wieje ona mi wilgotnym powietrzem na przednią szybe co powoduje dość większy problem w zimnych temperaturach.
Czy wie ktoś co sie dzieje lub jak to naprawić?
Z góry dziękuję.
Strony: [1] 2 3 ... 10