VWPolo Klub

Klub => Archiwum klubowe => Auto Detailing => Wątek zaczęty przez: Anonymous w Wrzesień 25, 2015, 10:02:52 am

Tytuł: [ShinyGarage] Wprowadzenie
Wiadomość wysłana przez: Anonymous w Wrzesień 25, 2015, 10:02:52 am
Witajcie, jestem przedstawicielem firmy ShinyGarage. Będę starał się stworzyć dla was dział w którym znajdziecie odpowiedzi na nurtujące was zagadnienia detailingu.
Z czasem sukcesywnie będę uzupełniał dział o testy kosmetyków, tutoriale poprawnego stosowania ich. Będę również potrzebował czasem waszej pomocy, może zostaniecie naszymi testerami ? Kto wie?Marka Shiny Garage została stworzona w 2012 roku przez grupę pasjonatów z myślą o pasjonatach. Nasze produkty łączą w sobie dwie najbardziej pożądane wśród miłośników auto detailingu cechy – wysoką jakość i dobrą cenę. Preparaty Shiny Garage to nie tylko wysoka wydajność i skuteczność, ale też przyjemne doznania dla zmysłów dzięki zaskakującym kombinacjom zapachów. Pasjonaci auto-detailingu to esteci, więc nasze produkty, dzięki nasyconym i zaskakujący kolorom, oraz dopracowanym etykietom to także uciecha dla oka.


Rynek auto-detailingu jest bardzo dynamiczny; cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, tak by spełniały wymagania rosnącej rzeszy coraz bardziej wymagających klientów. Zanim produkt trafi w ręce klienta jest szczegółowo testowany zarówno przez nas, jak i przez doświadczonych auto-detailerów. Proces ten pozwala nam eliminować ewentualne niedoskonałości, oraz trafnie odpowiadać na oczekiwania naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami nie tylko w celu zakupu naszych produktów; jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz doradzić przy wyborze odpowiednich produktów.w razie pytań: forum@shinygarage.pl