Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Xawier5x

Strony: [1]
1
Też jakiś czas temu miałem problem ze ściąganiem auta podczas jazdy. Tarcze i klocki wymienione na nowe w serwisie Bosch Car Service, który zajął się również naprawą układu kierowniczego samochodu https://www.boschcarservice.com/pl/pl/us%C5%82ugi/mechanika-pojazdowa/naprawa-uk%C5%82adu-kierowniczego/ a dokładniej wymianą drążka kierowniczego. Ja bym jeszcze sprawdził te tuleje wahacza, bo to one mogą być przyczyną drgania kierownicy.

2
Ciekawostki Motoryzacyjne / Odp: VOLKSWAGENY LAT 70/80
« dnia: Luty 04, 2020, 01:37:23 pm »
Myślę, że taki powrót do przeszłości to fajna sprawa, zwłaszcza dla osób, które pamiętają czasy pierwszych Golfów i marzyli o ich posiadaniu. Jest wiele osób, którym odrestaurowywanie starych egzemplarzy sprawia ogromną frajdę. Ostatnio sam szukałem informacji na temat pierwszych modeli VW Passata i tak trafiłem na bloga https://volkswagen-passat.pl/ który w całości poświęcony jest tej marce samochodów.

3
Offtopic / Odp: Czy taki prostownik będzie ok?
« dnia: Luty 04, 2020, 01:09:34 pm »
Ja kiedyś kupiłem najprostszy prostownik w Lidlu i jak do tej pory nie był mi potrzebny.

Strony: [1]