Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - gwozdz

Strony: [1] 2 3 ... 62
1
Offtopic / Odp: Nocne Mary....
« dnia: Grudzień 18, 2021, 04:36:39 pm »
na forum hula wiatr i śmierć
wszyscy siedzą na FB

2
Offtopic / Odp: Nocne Mary....
« dnia: Styczeń 10, 2021, 09:27:20 pm »
Oj chyba ktoś puścił info, żeby sprawdzić forum.
Tyle starej gwardii dawno tu nie było :)

3
Ogólne informacje / Odp: Rezerwacja miejsc Zlotowych
« dnia: Marzec 12, 2019, 08:00:54 pm »
1. 4 os Dziubaski i Pirki plus maleństwa
2. Sako11 dopiszcie tam gdzie będzie miejsce
3. lodzio + 1 gwozdz  ruben ....

4
Ogólne informacje / Regulamin Zlotu
« dnia: Marzec 11, 2019, 08:10:57 pm »
Regulamin obowiązujący podczas zlotu

1.Zlot jest imprezą niekomercyjną przeprowadzaną przez Volkswagen Polo Klub Polska.
2.Niniejszy Regulamin obowiązuje wszystkich uczestników, którzy potwierdzają zapoznanie się z nim poprzez swoje uczestnictwo w Zlocie.
3.Niedostosowanie się do Regulaminu skutkować będzie upomnieniem, dyskwalifikacją uczestnictwa w konkurencjach zlotowych (w tym i w konkursie "Polo Zlotu"), a w przypadku powtórzenia się sytuacji, wydaleniem z terenu Zlotu bez prawa zwrotu poniesionych kosztów, W przypadku zdarzeń zagrażających zdrowiu i życiu uczestników, i osób postronnych, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wezwania Policji lub Straży Miejskiej właściwej dla miejsca odbywania się Zlotu.
4.Organizatorzy imprezy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek przedmioty pozostawione na terenie imprezy.
5.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo dokonania zmian w przebiegu imprezy z powodów nie przewidzianych.
6.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany programu pod względem artystycznym i czasowym bez uprzedniej konsultacji i rekompensaty.
7.Uczestnicy winni zachować szczególną ostrożność w związku z obecnością na Zlocie pojazdów mechanicznych. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie urazy, których uczestnicy mogli doznać podczas trwania Zlotu.
8.Wszyscy uczestnicy Zlotu zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania poleceń wydawanych przez Organizatora Zlotu, służby ochrony lub Policję.
9.Uczestnicy, którzy uiścili wszelkie opłaty związane z pobytem na terenie Zlotu, mają prawo do przebywania na jego terenie, także po zapadnięciu zmroku, a także do korzystania z przewidzianych atrakcji bez dodatkowych opłat.
10.Uczestnicy mają prawo do wszelkiej pomocy ze strony Organizatorów związanej z zakwaterowaniem i wszelkimi czynnościami związanymi z formalnym pobytem na terenie Zlotu.
11.Każdy uczestnik Zlotu będący kierowcą samochodu wjeżdżającego na Zlot po raz pierwszy otrzymuje numer porządkowy, który winien umieścić w widocznym miejscu na samochodzie w sposób uniemożliwiający jego łatwe usunięcie.
12.Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania czystości w miejscu pobytu.
13.Uczestnicy przebywający na Zlocie w towarzystwie zwierząt zobowiązani są do przestrzegania wszelkich wymaganych prawem środków bezpieczeństwa. Jednocześnie odpowiadają oni za wszelkie szkody wyrządzone przez podopiecznych
14.Zabrania się pod konsekwencjami zawartymi w pkt 3. niniejszego Regulaminu, naruszać nietykalności fizycznej innych uczestników Zlotu, jak i osób postronnych, a także dewastacji mienia ruchomego i nieruchomego, jak również środowiska naturalnego w miejscu trwania Zlotu.
15.Zabrania się pod konsekwencjami zawartymi w pkt. 3 wnoszenia na teraz Zlotu narkotyków i środków odurzających.
16.Na terenie Zlotu obowiązuje ograniczenie prędkości do 10 km/h oraz zakaz "palenia gumy" poza miejscami do tego wyznaczonymi.
17.Jakakolwiek próba uruchomienia pojazdu mechanicznego przez osobę będącą pod wpływem alkoholu skutkować będzie natychmiastowym odebraniem kluczyków do czasu wytrzeźwienia, lub w przypadku odmowy wręczenia kluczyków, wezwaniem Policji. Dotyczy to sytuacji, kiedy osoba nietrzeźwa uruchamiając samochód spowodowałaby realne zagrożenie dla zdrowia i życia pozostałych uczestników Zlotu.
18.Wszelkie sprawy nie objęte niniejszym regulaminem pozostają w gestii interpretacji przez Organizatora Zlotu.
19.Sprawy sporne należy rozstrzygać poprzez sąd koleżeński VW PKP

!!!!UWAGA NIEZWYKLE WAŻNE!!!!
WSZELKIE PRÓBY PROWADZENIA SAMOCHODU W STANIE WSKAZUJĄCYM NA SPOŻYCIE ALKOHOLU LUB INNYCH ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH, PRÓBA UCZESTNICTWA JAKO KIEROWCA W PRZEJEŹDZIE LUB W PLACU MANEWROWYM SKUTKOWAĆ BĘDĄ TELEFONEM NA POLICJĘ I ZGŁOSZENIEM DELIKWENTA.
UPRZEDZAMY JUŻ TERAZ O TYM, BY PÓŹNIEJ "ZAINTERESOWANY" NIE BYŁ ZDZIWIONY, JACY TO MY NIEKOLEŻEŃSCY JESTEŚMY.

5
Ogólne informacje / Mini FAQ zlotowe - zlot w pytaniach i odpowiedziach
« dnia: Marzec 11, 2019, 08:10:07 pm »
W jakim terminie w tym roku planowany jest Zlot?
20-23.06.2019r.

Gdzie dokładnie?
Ośrodek Gwarek - Ślesin k. Konina.
 http://gwarekslesin.pl/

Kiedy będzie można zarezerwować miejsca noclegowe na Zlot?
Zapisy ruszą już 11 marca b.r. w godzinach wieczornych. Wspominamy o tym wcześniej, by każdy mógł się przygotować wcześniej i miał równe szanse przy rezerwacji.

Jak w tym roku będą wyglądały koszty pobytu na zlocie?
Koszty tegorocznego zlotu niestety trochę wzrosły, całkowity koszt zlotu dla jednej dorosłej osoby to:  240zł
Spowodowane jest to, faktem że zlot odbywa się w czerwcu a więc jest już to miesiąc wakacyjny. Ośrodek ma zupełnie inne ceny, ale dla nas i tak są sporo rabaty, co można sprawdzić na stronie ośrodka ;)
Po szczegóły odsyłam do tematu "cennik zlotowy"

Czy w cenie pobytu wliczony jest koszt wyżywienia?

Nie.

Istnieje możliwość zamówienia wyżywienia w restauracji ośrodkowej w cenach preferencyjnych:
Tak. Ceny prezentują się wtedy następująco:
 
- śniadania 20 zł 
- obiady 25 zł 
- kolacje 25 zł 
 

Chęć wykupienia wyżywienia należy zgłosić jednak wtedy wraz z rezerwacją administracji forum.

Czy będzie można zabrać ze sobą grilla i rozpalić go przede domkiem?
Oczywiście.

Czy mogę przyjechać na Zlot i nocować w namiocie lub przyczepie kempingowej?
Niestety nie ma opcji namiotu czy też przyczepy. Ośrodek jest na tyle spory, że pewnie kto przyjedzie w ostatniej chwili zakwaterowanie dla niego również się znajdzie.

Czy osoby, które pojawią się na Zlocie na jeden dzień, niebędące klubowiczami, a jedynie użytkownikami forum będą mogły brać udział w zaplanowanych konkurencjach np. rzut felgą czy też będą miały okazję prezentować swoje polówki?
Warunkiem wzięcia udziału w Zlocie i jego atrakcjach, jest wykupienie biletu zlotowego. Pierwszego dnia bilety będą rozdawane podczas wieczoru rozpoczynającego Zlot - wraz z innymi gadżetami. Będzie też można zakupić bilet oraz gadżety zlotowe każdego kolejnego dnia u Administratora Forum - gwozdzia

Czy mogę przyjechać samochodem innym niż polo?
Oczywiście.


Czy w okolicy jest jakaś myjnia ? Ewentualnie jakieś miejsce na terenie ośrodka ?
Woda na terenie ośrodka jest dostępna, więc myjemy sami.
W pobliżu jest także myjnia bezdotykowa


Czy osoby wynajmujące domek poza Ośrodkiem będą mogły wejść na teren naszego Ośrodka?
Tak.

Jak będą wyglądać poszczególne turnieje/konkurencje?
To pytanie najlepiej kierować do moderatorów, osób odpowiedzialnych za poszczególne konkurencje.
Lada chwila pojawi się taka lista, gdy tylko do końca podzielimy się organizacją atrakcji.

Czy na wyposażeniu domku są lodówki?
Tak.
W każdym segmencie/pokoju znajduje się łazienka z WC, telewizor, czajnik bezprzewodowy, chłodziarka, ogrzewanie i termozawory.

O co chodzi z tym biletem zlotowym?
Koszt Zlotu to nie tylko noclegi, to także organizacja konkurencji, wykupienie dyplomów, pucharów, zorganizowanie gadżetów zlotowych (koszulki, smyczki, bilety, naklejki, itp.),  i wiele, wiele innych wydatków organizacyjnych. To wszystko wliczone jest w cenę biletu zlotowego i to właśnie on upoważnia Was do wzięcia udziału w zlocie i jego atrakcjach.
Wykupienie biletu zlotowego dla wszystkich uczestników zlotu jest obowiązkowe (dzieci poniżej 13 roku życia wykupować biletu zlotowego nie muszą).
Cena biletu zlotowego w tym roku wynosi 60 zł.

Dlaczego dzień na planie zlotu rozpoczyna się dopiero o 11?
I czemu konkurencji jest tak mało?

Przerabiamy to już po raz trzynasty i z doświadczenia wiemy, że trudno jest zbudzić się nocnym markom na konkurencje, które organizowane są przed 11 :).
Dlaczego tak mało? Nie chcemy byśmy ze spuszczonymi jęzorami biegali między jednym miejscem, a drugiem, gwarantuję, że jeśli pogoda dopisze i uda nam się zorganizować wszystkie, będziecie widzieli, że więcej po prostu się nie da. Zaś te, które są to stare sprawdzone konkurencje wyjadacze...


Jak będzie wyglądał przejazd przez miasto?
W chwili obecnej czekamy na zgody od miasta i policji na takowy, jeśli je uzyskamy zazwyczaj odbywa się to tak, że jakieś 15 minut przed ustalonym czasem przejazdu ustawiamy się samochodami w rzędzie - od najstarszego do najnowszego. Przy kolejnych samochodach roczniki nie są już tak istotne, ważne, by kolejno jechały 86c, 86c2f, 6N, 6N2, 9N, 9N3, 6R, samochody nie będące polówkami. Przejazd odbywa się drogą wytyczoną przez policję. Na przodzie konwój prowadzi radiowóz, kolumnę zamyka drugi.
Dodatkowo każde skrzyżowanie jest zabezpieczane przez samochody organizatorów oraz ich samych.
Ważne jest by nie szarżować i utrzymywać stałą, wolną prędkość, żeby odpuścić sobie przykrych niespodzianek w postaci stłuczek. Po powrocie do Ośrodka ustawiamy się na parkingu pod recepcją i zaczyna się prezentacja samochodów. Pokazujemy co mamy najlepszego i zdobywamy potencjalnych głosujących na nasz wóz


Jeśli po przeczytaniu tego krótkiego FAQ nasuną Ci się jeszcze jakieś pytania śmiało pytaj, proszę jednak, żeby były one konkretne i treściwe, tak jak i wszystkie odpowiedzi w tym temacie.
Ma on służyć pomocą, a nie stanowić pole popisu do uszczypliwośc

6
Ogólne informacje / cennik zlotu
« dnia: Marzec 11, 2019, 08:07:12 pm »
Koszt jednego noclegu w domkach o naprawdę dobrym standardzie - kto był ten wie, jak to wygląda - to 60zł za dobę.
Dzieci do lat 3 – bezpłatnie- nocleg na łóżku rodzica lub własne łóżeczko.  Dzieci w wieku 3-12 lat  35 zł za dobę
W Ośrodku spędzimy 3 doby, zatem koszt noclegów wyniesie łącznie 180zł.
Ośrodek zgodził się na to, że nie musimy wykupować obowiązkowo wyżywienia. Istnieje możliwość zamówienia wyżywienia w restauracji ośrodkowej, chęć taką należy jednak zgłosić do mnie na pw/mail wcześniej. Ceny posiłków podane są w faq zlotowym.

Niestety w tym roku nie odbędzie się zakończenie zlotu w chacie grillowej, ponieważ przez cały nasz pobyt nie będzie ona dla nas dostępna

Zatem koszt tegorocznego pobytu na Zlocie wynosi 180 zł.

Do ceny 180 złotych dochodzi koszt biletu zlotowego - bilet zlotowy upoważniający do przebywania na terenie Ośrodka wraz z nami,  do otrzymania upominków/pamiątek Zlotowych wykupuje każdy uczestnik Zlotu (zwolnione z zakupu biletu zlotowego są dzieci do 14 roku życia). Jego koszt to 60 zł od osoby.


Łączny koszt zlotu w tym przypadku to 240 zł.

Co pokrywa bilet zlotowy?

Bilet zlotowy to koszt gadżetów zlotowych: koszulka, bilety i naklejka, , kubki to również korzystanie z ośrodkowych terenów..

Do dnia 10 kwietnia 2019 roku wpłacamy zaliczkę dla ośrodka oraz koszt biletu zlotowego. Zaliczka dla Ośrodka wynosi 80 zł (pozostałą kwotę 100 zł pokrywamy pierwszego dnia, w recepcji, przy odbiorze kluczy do domku), bilet zlotowy to 60 zł - zatem wpłacamy razem 140 zł od osoby.
Zaliczkę wpłacamy na konto:

VW POLO KLUB POLSKA
Łukasz Goździcki
Wróblewo 9
mBank: 81114020040000310274097576

tytułem XII  NICK IMIĘ I NAZWISKO (podajemy nicki lub imiona i nazwiska wszystkich uczestników).

Następnie w mailu wysłanym pod adres rezerwacje.pkp@gmail.com podajemy imiona i nazwiska osób uczestniczących w zlocie oraz adresy zameldowania (stworzona przez nas lista adresowa ma ułatwić i przyśpieszyć rejestrację w ośrodku, to jeden z warunków naszej współpracy z ośrodkiem). Adresy nie zostaną  udostępnione osobom trzecim

ważne
Podawajcie adres zameldowania, zgodny z tym w dowodzie osobistym, podczas rejestracji w ośrodku należy okazać dowód osobisty


Na podsumowanie dla opornych :) koszt zlotu 240 zł - zaliczka wpłacana do 10 kwietnia 2019 r. to 140 zł od osoby

7
Ogólne informacje / Rezerwacja miejsc Zlotowych
« dnia: Marzec 11, 2019, 07:55:48 pm »
Witajcie
W tym roku dysponujemy tylko 31 miejscami noclegowymi

5 domków 3 os.
4 domki    4 os.

Każdy chętny wpisuje się na listę kopiując poprzedni post.

Dobierajcie się tak, żeby domki były wypełnione.

ZAPRASZAMY !!!

9
Oferta sklepu i zamówienia / Odp: RAMKI klubowe - Nowa partia, Nowa CENA!!!
« dnia: Styczeń 29, 2018, 01:39:28 pm »
Witajcie
Ramki wkrótce znów będą dostępne w naszym sklepie. Info już wkrótce

10
XIII Ogólnopolski ZLot / Rezerwacja miejsc zlotowych
« dnia: Styczeń 27, 2018, 08:48:18 pm »
Rezerwacja miejsc rozpocznie się  28.01.2018r.  o godz. 20:00

W tym roku nie będzie podana lista domków,  każdy chętny wpisuje się w temacie  kopiując wcześniejsze posty.
W poście wpisuje tylko ilość osób dla jakiej robi rezerwacje i ilu osobowy domek, by chciał.


Chcemy w tym roku uniknąć bałaganu i kłótni z poprzednich lat, sami potem rozpiszemy i rozlokujemy ludzi, tak żeby każdy był zadowolony.

11
XIII Ogólnopolski ZLot / cennik zlotowy
« dnia: Styczeń 27, 2018, 08:46:47 pm »
Koszt jednego noclegu w domkach o naprawdę dobrym standardzie - kto był ten wie, jak to wygląda - to 60zł za dobę.
Dzieci do lat 3 – bezpłatnie- nocleg na łóżku rodzica lub własne łóżeczko.  Dzieci w wieku 3-12 lat  35 zł za dobę
W Ośrodku spędzimy 3 doby, zatem koszt noclegów wyniesie łącznie 180zł.
Ośrodek zgodził się na to, że nie musimy wykupować obowiązkowo wyżywienia. Istnieje możliwość zamówienia wyżywienia w restauracji ośrodkowej, chęć taką należy jednak zgłosić do mnie na pw/mail wcześniej. Ceny posiłków podane są w faq zlotowym.
Nasze zakończenie odbędzie się podobnie jak uprzednio w chacie grillowej, w ramach czego każdy z nas obowiązkowo wykupuje zestaw w chacie:
Kolacja grillowa pożegnalna obligatoryjna dla każdego uczestnika:
dorośli 45 zł, dziecko 5-12 lat 32 zł
W menu;
Karkówka w przyprawach
Kiełbasa/ Kaszanka
Pieczone ziemniaki
Kurczak w ziołach
Sałatka grecka
Bigos
Chleb, musztarda, ketchup
Piwo
Zestaw dla dziecka 5-12 lat
W menu:

Kiełbasa, kurczak a’la KFC
Frytki
Surówka z kapusty pekińskiej
Chleb, musztarda, ketchup
Napój

Pozostałe napoje, alkohol i piwo zakup indywidualny uczestników

Zatem koszt tegorocznego pobytu na Zlocie wynosi 225 zł.

Do ceny 225 złotych dochodzi koszt biletu zlotowego - bilet zlotowy upoważniający do przebywania na terenie Ośrodka wraz z nami, do wspólnych zabaw, do wzięcia udziału w konkurencjach oraz do otrzymania upominków/pamiątek Zlotowych wykupuje każdy uczestnik Zlotu (zwolnione z zakupu biletu zlotowego są dzieci do 14 roku życia). Jego koszt to 65 zł od osoby.

Łączny koszt zlotu w tym przypadku to 290 zł.

Co pokrywa bilet zlotowy?

Bilet zlotowy to koszt gadżetów zlotowych: koszulka, bilety i opaski, naklejka, dyplomy, puchary, kartki do opisu samochodu, kubki to również korzystanie z ośrodkowych terenów..

Do dnia 16 kwietnia 2018 roku wpłacamy zaliczkę dla ośrodka oraz koszt biletu zlotowego. Zaliczka dla Ośrodka wynosi 125 zł (pozostałą kwotę 100 zł pokrywamy pierwszego dnia, w recepcji, przy odbiorze kluczy do domku), bilet zlotowy to 65 zł - zatem wpłacamy razem 190 zł od osoby.
Zaliczkę wpłacamy na konto:

VW POLO KLUB POLSKA
Łukasz Goździcki
Wróblewo 9
mBank: 81114020040000310274097576

tytułem XII  NICK IMIĘ I NAZWISKO (podajemy nicki lub imiona i nazwiska wszystkich uczestników).

Następnie w mailu wysłanym pod adres rezerwacje.pkp@gmail.com podajemy imiona i nazwiska osób uczestniczących w zlocie oraz adresy zameldowania (stworzona przez nas lista adresowa ma ułatwić i przyśpieszyć rejestrację w ośrodku, to jeden z warunków naszej współpracy z ośrodkiem). Adresy nie zostaną  udostępnione osobom trzecim

ważne
Podawajcie adres zameldowania, zgodny z tym w dowodzie osobistym, podczas rejestracji w ośrodku należy okazać dowód osobisty


Na podsumowanie dla opornych :) koszt zlotu 290 zł - zaliczka wpłacana do 16 kwietnia 2018 r. to 190 zł od osoby

13
Offtopic / Odp: Kalendarz 2018 Zbiórka Zdjęć !!!!
« dnia: Październik 29, 2017, 05:09:51 pm »
Każdy chętny niech wysyła swoje zdjęcia. Im więcej tym lepiej będzie z czego wybierać.  Mamy już pewna ilość ale jest jeszcze ponad tydzień czasu więc działajacie
😃😃

14
Offtopic / Kalendarz 2018 Zbiórka Zdjęć !!!!
« dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:40:21 pm »
Witajcie
Wielkimi krokami zbliża się koniec roku  8) 8) ;D ;D
Więc jak co roku ruszamy ze zbiórką zdjęć do Kalendarza Klubowego.
To dzięki wam i waszym zdjęciom, kalendarz będzie miał swój własny klubowy klimat.

Zapraszamy do wysyłania zdjęć, poniżej kilka zasad dotyczących zbiórki zdjęć. 


- zdjęcia wysyłamy na adres kalendarz.pkp@gmail.com
- w temacie maila wpisujemy "kalendarz 2018"
- w treści maila proszę podać do kogo należy samochód oraz kto wykonał zdjęcie/a
- każdy użytkownik może wysłać tylko jednego maila i maks 4 zdjęcia
- wstępny termin zbierania zdjęć do 07.11.15 (może ulec zmianie)
- Prawo do wysłania zdjęć mają  wszystkie osoby zarejestrowane na naszym forum  nie trzeba być klubowiczem ale trzeba mieć konto u nas. 

Jeśli chodzi o same zdjęcia:
- tylko i wyłącznie zdjęcia poziome
- zdjęcia kolorowe/ czarno-białe
- bez znaków wodnych i tagów (będzie o tym informacja)
- Pojazdy na zdjęciach nie muszą mieć zakrytych tablic rejestracyjnych.
- mile widziana inwencja twórcza (oczywiście bez przesady)
- zdjęcia przedstawiające tylko i wyłącznie samochód kandydata (bez udziału osób trzecich np. modelek, autora zdjęcia; jak również bez udziału innych pojazdów);
- Dopuszcza się zdjęcia przedstawiające dwa auta, oba muszą mieć podobny poziom, a także należeć do osób które posiadaja konto na forum. 
- dopuszcza się  zdjęcia komory silnika, zdjęcie musi przedstawiać auto ustawione przodem, z podniesioną maską i widoczną komorą silnika.
Niedopuszczalne jest wysyłanie zdjęć samych komór silnika.

- zdjęcia naturalne, nie poddawane obróbce komputerowej (nie dotyczy korekt mających na celu poprawę jakości zdjęć);
- Niedopuszczalne jest "robienie gleby" w programie graficznym
- Auto na zdjęciu nie może znajdować się na samym jego dole, w przeciwnym wypadku zostanie ono zasłonięte przez dni z kalendarza.
- rozdzielczość minimalna 5Mpx  (2592 x 1944)

15
Offtopic / Odp: Nocne Mary....
« dnia: Sierpień 29, 2017, 04:27:28 pm »
Ale się ludzi na zakończenie sezonu zapisało....... 

Strony: [1] 2 3 ... 62