Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Czaman

Strony: [1]
1
6N2 / 6N2 GTI Czaman
« dnia: Styczeń 19, 2018, 11:00:08 am »
Model: Polo 6N2 GTI 5d
Rocznik: 2001
Silnik: 1.6 AVY
Zawieszenie: Seria
Audio: Jakiś no-name
Plany: Jak najbliżej serii

Witam!
Po prawie roku od kupna postanowiłem stworzyć temat, chociaż nie wiem czy jest o czym mówić.
Autko wymaga nieco wkładu, plany były, żeby do zimy było wszystko uporządkowane wizualnie, jednak życie miało inne plany. Jedyne, co udało mi się zrobić to kupić felgi i opony (aktualnie stoi na ori BBS).  >:(
Główne założenie: ma być tak, jak wyszło z fabryki (mam nadzieję, że nie biją tu za to!). Pozdrawiam i podrzucam kilka fotek. :)
2
6N / Polo 6N Daily by Czaman
« dnia: Styczeń 18, 2015, 11:39:35 pm »
Witam! Jako nowy użytkownik chciałem przedstawić swoją Polóweczkę  :)
Model: Polo 6N 3-drzwiowe
Rocznik: 1997
Silnik: 1.4 AEX
Zawieszenie: Gwint FK
Audio: Radio Sony DSX-A30
Plany:Zderzak przedni z halogenami, czarne lampy tył i front, lotka na bagażnik

Tak było:Tak jest:Polo kupione już ponad rok temu, służyło mi cały czas jako daily i jak na razie się to nie zmienia  :niewiem: . Początkowo planowałem kupno jakiegoś "japońca", ale ostatecznie skusiłem się na VW  :) . Jak dotąd mnie nie zawiodła i mam nadzieję, że tak pozostanie (przetrwał nawet podróż na jednym baku do Berlina i z powrotem+ kilka godzin jazdy w samym Berlinie) :amen: .

Ogólnie rzecz biorąc jest to egzemplarz, który na forum już się pojawił, o tutaj : http://www.vwpolo-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=29&t=52732&sid=c477a05ca55c8ef68154c31219eaceb8
 i poza niewielkimi zmianami jak wysokości zawieszenia (w górę) czy lusterkami wszystko pozostało na swoim miejscu  :good: . Sam planuję niewielkie zmiany wizualne (w tym wcześniej wspomniane koło + blacharka i halogeny w zderzak), a czy będzie z tego coś więcej - zobaczymy :) . Nie jest to na pewno najpiękniejsza Polówka na drogach, ale moje oko cieszy  :closedeyes: . Pozdrawiam!

Strony: [1]