Luz na maglownicy

Moderatorzy: Global Moderator, Moderator

Awatar użytkownika
mari88
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 545
Rejestracja: 20 sie 2009, 8:31
Lokalizacja: Toruń

Luz na maglownicy

Post autor: mari88 »

Witam. Posiadam Polo 6N 1996 r. Moj problem polega na tym, ze podczas skrecania dochodzi niemile dla ucha stukanie z maglowincy, jest to maglownica bez wspomagania, moje pytanie brzmi, czy mozna ten luz zlikwidowac dokręcając jakaś srubke ? jezeli tak to gdzie ona sie dokladnie znajduje ? czy ktos juz to robił ? z góry dziekuje za odp.
Awatar użytkownika
Cooyon
Swój
Swój
Posty: 827
Rejestracja: 14 lis 2008, 21:59
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cooyon »

Ściągnij "Sam naprawiam" (http://www.vwpolo-klub.pl/forum/viewtop ... f=25&t=121) masz wszystko ładnie opisane na stronach 161-162.

Cooyon.
Interfejs VAG - na stanie i co się stanie? Nic kuna... VAG cudów nie czyni. On tylko zwiększa poczucie niepewności.
Szukam literatury fachowej...

"To nie są programy wpisane w stylu \'\' if \'silnik\' jest zmulony then więcej \'wachy\' "." (by Dee Jay Gucio)
p
poloino1997
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 39
Rejestracja: 07 maja 2009, 20:50
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: poloino1997 »

Podkręcałem to i faktycznie pomaga ale musisz podregulować z wyczuciem aby jazda nie przypominała jazdę Starem 266 :D:D:D:D Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „układ kierowniczy”