boschmann czy alphard ???

Forum dyskusyjne o nagłaśnianiu naszych pociech.

Moderatorzy: Global Moderator, Moderator

Awatar użytkownika
rolek
Mały interesant
Mały interesant
Posty: 226
Rejestracja: 14 lis 2008, 13:22
Lokalizacja: FG & FMI

Post autor: rolek »

Kolego kup tube !! Buczy tak ze na stacji jak podjade to wszyscy patrza !! I za 100 juz kupisz !! POLECAM !! Jak radio ma 4x50 watt to nie trzeba wzmacniacza !!
Obrazek
k
kamil144
Newbie
Newbie
Posty: 7
Rejestracja: 24 lis 2008, 15:27

Post autor: kamil144 »

[quote=""rolek""]Kolego kup tube !! Buczy tak ze na stacji jak podjade to wszyscy patrza !! I za 100 juz kupisz !! POLECAM !! Jak radio ma 4x50 watt to nie trzeba wzmacniacza !![/quote]


kolego a głowa cię nie boli od tego buczenia pokaż mi radio które ma 4x50watt mocy muzycznej i podłączasz tube a ona gra tak że na stacji sie patrzą
:commando:
Awatar użytkownika
czesio
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 31
Rejestracja: 04 maja 2009, 8:32

Post autor: czesio »

[quote=""kamil144""][quote=""rolek""]Kolego kup tube !! Buczy tak ze na stacji jak podjade to wszyscy patrza !! I za 100 juz kupisz !! POLECAM !! Jak radio ma 4x50 watt to nie trzeba wzmacniacza !![/quote]


kolego a głowa cię nie boli od tego buczenia pokaż mi radio które ma 4x50watt mocy muzycznej i podłączasz tube a ona gra tak że na stacji sie patrzą
:commando:[/quote]
a miałem tubę i to aktywna i sprzedałem jakis dobry głośnik basowy i w obudowę go chce włożyć
Awatar użytkownika
alienek
Swój
Swój
Posty: 853
Rejestracja: 13 lis 2008, 19:51
Lokalizacja: chorzów
Kontakt:

Post autor: alienek »

za 100zl nie kupisz .. cos dobrego to tak od 200 zl uzywki .. zaczaj na cos firmy Rockford Fostage ?
Obrazek
=> KarawaN <= D-Lader <!-- s] I jest Fajnie !!
[url=http://vwpolo-klub.pl/forum/viewtopic.p ... =2929//url]info o wersjach i wy
Awatar użytkownika
blade13
Początkujący
Początkujący
Posty: 176
Rejestracja: 10 lis 2008, 18:20
Lokalizacja: Kościerzyna

Post autor: blade13 »

Ja mam dobry subwoofer za 170zl uzywany. Tylko nie wiem jak z wysyka bedzie...
Member since 2006...
Obrazek
Awatar użytkownika
alienek
Swój
Swój
Posty: 853
Rejestracja: 13 lis 2008, 19:51
Lokalizacja: chorzów
Kontakt:

Post autor: alienek »

rolek skoncz sie popisywac .. zaczyna to byc upierdliwe i nic nie wnosisz w temat .. jak chcesz bzdury pisac to do dzialu "śmietnik/testowe" ! :rules2:
Obrazek
=> KarawaN <= D-Lader <!-- s] I jest Fajnie !!
[url=http://vwpolo-klub.pl/forum/viewtopic.p ... =2929//url]info o wersjach i wy
Awatar użytkownika
rolek
Mały interesant
Mały interesant
Posty: 226
Rejestracja: 14 lis 2008, 13:22
Lokalizacja: FG & FMI

Post autor: rolek »

[quote=""alienek""]rolek skoncz sie popisywac .. zaczyna to byc upierdliwe i nic nie wnosisz w temat .. jak chcesz bzdury pisac to do dzialu "śmietnik/testowe" ! :rules2:[/quote]


Spoko !! Sorry szefie
Obrazek
Awatar użytkownika
alienek
Swój
Swój
Posty: 853
Rejestracja: 13 lis 2008, 19:51
Lokalizacja: chorzów
Kontakt:

Post autor: alienek »

[quote=""kamil144""]rolek jak ja montowałem sprzęt w renomowanej firmie car audio to ty jeszcze nie miałeś polówki w planach a jak zdobywałem puchar na najgłośniejsze polo zlotu to zastanawiałeś się czy przystąpić do pkp więc ty się nie mądrzyj bo bzdury takie piszesz że ręce opadają w tesco to możesz sobie kajzerki kupować a nie dobry sprzęt audio i tyle ma ci do napisania :beach:[/quote]
nastepnemu woda uderzyla do glowy ? :vinsent: .. nie chcesz pisac na temat to nie pisz ,rolek napisal ze skonczy ,wiec i Ty skoncz , jak nie masz nic w temacie do dodania , i koniec z :offtopic:
Obrazek
=> KarawaN <= D-Lader <!-- s] I jest Fajnie !!
[url=http://vwpolo-klub.pl/forum/viewtopic.p ... =2929//url]info o wersjach i wy
Awatar użytkownika
Ralph
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Posty: 2359
Rejestracja: 11 lis 2008, 11:21
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Ralph »

mozecie zaczac rzucac blotem, zglosilem gdzie trzeba i odpowiednie posty pojda do kosza wiec macie czas dla siebie albo tu albo na pw.
Opel Vectra C GTS 2.0 Turbo - 217,9 KM i 378,6 Nm
Obrazek
.
...ADAM...
Mały interesant
Mały interesant
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2009, 22:51

Post autor: ...ADAM... »

Witam, mam takie pytanko, postanowiłem zrobić jakieś lepsze nagłośnienie w polo, bo narazie mam tylko 2 głośniczki w podszybiu jakieś vtronic, chyba nic porządnego?. Docelowo mam zamiar zmienić je na jakieś 10cm, z tego co czytałem na forum to takie tylko tam wejdą. Druga sprawa to to, że postanowiłem sobie wsadzić na półkę 2 głośniki i mam pytanka co do tego: jaki rozmiar polecacie, jaką firmę, oczywiście za rozsądną nieduża kasę, pozatym niewiem którędy najlepiej puścić kable żeby wszystko ładnie wyglądało, no i po otwarciu bagażnika nie było wioski plątaniny kabli itp. Trzecia sprawa to głośniki w boczkach drzwi, kieszenie w moim 3-drzwiowym polo nie mają miejsca na głośnik, ale słyszałem że da się wymienić na takie które mają, bo takie były, tylko niewiem gdzie takie kupić, ile kosztują, no i jak wyprowadzić kabelki od radia. :clapping:
Awatar użytkownika
Aros
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 68
Rejestracja: 15 lis 2008, 1:42
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Aros »

... oj chlopie tanio i dobrze i z tylu i z przodu itd ...
1 poczytaj po forum tutaj lub innych co i jak
2 CA nie jest tanie nawet jak sie kupi najtaniej to na calosc trzeba wydac kilka dobrych setek
3 nie masz org kieszeni do drzwi na glosniki to juz wydatek zalezy jak kupisz ale napewno w 100 sie to nie zamknie ...

a teraz tak 1 tyl odpada to ci kazdy powie kto ma jakies kolwiek pojecie o CA

http://www.allegro.pl/item670624687_pol ... eszen.html np to ...
potem jeszcze plastiki do drzwi ... = koszta ale bedzie ok .... jakbys to robil bardziej dokladnie to drzwi w polo trzeba usztywnic i nie robic tego na plastiku ale to grubsza robota znajdziesz to w projekcie turzol-a i cyprys-a powinno byc na forum ... ale to napewno nie tanio
wg mnie znajdz boczki kieszenie i kup to ...
potem zestaw odseparowany helixa lub powerbass dls hertz zalezy ile chcesz na to przeznaczyc ale kolo 300/400 trzeba by liczyc ... nastepnie trzeba to zamontowac i zainwestowac w maty z obi i wykleic te drzwi ... potem albo slupki albo trojkaty lusterek albo w org miejsca zaadaptowac tweetery i kupic radio kup sobie z MP3 USB i karciocha pamieciochy :) ale to ci kto inny doradzi jaki model bo tu sie nie znam :) ew moge polecic alpine clariona kenwooda ... i jak to zrobisz to bedziesz grac :)
potem apetyt ci wzrosnie wiec musisz zainwestowac w wzmachol 2 lub przyszlosciowo 3 lub 4 kanaly pod suba :) ktorego bedziesz pewnie chcial ... wzmak to najlepiej cos ze starych sony lub cokolwiek to zalezy jakie bedziesz mial priorytety :) no i sub jak do napier.... to najlepiej tuba :) a do grania skrzynia :) znow zalezy od ciebie naczym ci zalezy zeby ci gralo ladnie czy zeby cie bylo slychac wszedzie :) jak dojdziesz do tego etapu to potem kable puscisz spokojnie w progach po obu stronach auta najlepiej prad po lewej sygnaly po prawej i jakos to popodpinac w bagu na fotel lub wymyslic jakas zabudowe :) .... i bedzie fajnie :) potem jak sie wkrecisz to zaczniesz dokl tak samo od poczatku tylko zmieniasz sprzet na drozszy nie zawsze lepszy a potem jeszcze raz zrobisz tak samo a konca tego nie ma nigdy bo zawsze mozna zrobic cos lepiej lub inaczej :)
wiec dobrze przemysl to wszystko :) Pozdro
Awatar użytkownika
Luki38
Mały interesant
Mały interesant
Posty: 231
Rejestracja: 14 lip 2009, 8:27

Post autor: Luki38 »

Oj chłopie to ten jego samochód będzie tańszy od grania. Ja bym proponował na początku założyć sobie dobry alarm a później to tylko auta pilnować. Założyłem braciszkowi na półkę dwa głośniki alpina pod wzmacniacz dwa na podszybie i gra pięknie. I po co tu wydziwiać jak typ chce tylko muzyki posłuchać a nie wioskę robić na mieście.
.
...ADAM...
Mały interesant
Mały interesant
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2009, 22:51

Post autor: ...ADAM... »

[quote=""Luki38""]Oj chłopie to ten jego samochód będzie tańszy od grania. Ja bym proponował na początku założyć sobie dobry alarm a później to tylko auta pilnować. Założyłem braciszkowi na półkę dwa głośniki alpina pod wzmacniacz dwa na podszybie i gra pięknie. I po co tu wydziwiać jak typ chce tylko muzyki posłuchać a nie wioskę robić na mieście.[/quote]

Dokłanie zero wioski, lansować to sie mogą frajerzy z golfów II albo calibr na gazie:P oczywiście nie każdy z nich to lanser ale wiekszość
Awatar użytkownika
przemoRSL
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 57
Rejestracja: 03 sie 2009, 23:52
Lokalizacja: RŚl
Kontakt:

Post autor: przemoRSL »

...ADAM... :good:
Cześć,no moja myśl jest taka,że jak słuchać chcesz w miarę czysto to musisz te boczki na drzwi z przodu załatwić,choćby używane ze szrotu !bo przód 10 cm ...np. alpine grają całkiem fajnie(miałem w mk2)takie z białą membraną-graja w sensie uzupełniają dźwięk tylko (lepiej tam mieć sam sopran)+boczki szerokopasmowe )jeśli ciąć po kosztach)
na półkę...hmmm jakieś 6/9 owalne (ogólnie półek nie polecam ale jak ma byc w miarę tanio to ok)np Lanzar'y porządne i grają bardzo dobrze(bez wzmaka i z..też ) znajdziesz też na przód z tej firmy,jak i wzmak.jak chcesz to firma Lanzar - jakość/cena OK!!!
jeśli inne firmy to już szukaj na forum...
potem ...hmmm
kable dobrej jakości średnicy, i schowaj pod tapicerką(wykładziną)w progu itd zależy gdzie głośniki zamontujesz na półce czy zabudujesz sobie jakoś... a jak zrobisz półkę to zrób tak,że półkę będzie można wyciągać a kable rozpiąć poprzez konektorki bądź tez przez jakieś złącza głośnikowe(jak skręcane w tubie/skrzyni)zamontowane w półce pod spodem :-)JEST TO TRWAŁE I PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIE przy transporcie wiekszych rzeczy!
[marquee]POWODZENIA...[/marquee] :oki:
zawsze do przodu,ale czasami lepiej spojrzeć w wsteczne lusterko

Pławniovwice 2009
r
razorback
Newbie
Newbie
Posty: 10
Rejestracja: 25 lis 2008, 16:35

Post autor: razorback »

Witam.
Kupiłem http://allegro.pl/item751586195_zest_ak ... oclaw.html
I do tego kable http://allegro.pl/item751570898_renegad ... oclaw.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/112 ... 86eae.html
Ale pojawia się problem bo wydaje mi się, że brakuje kabla od subwoofera do wzmacniacza??? I czy to dobry pomysł podłączać masę(bo tam jest przewód tylko 1m) do karoserii czy gdzieś tam??? I prosiłbym o wskazówkę którędy pchnąć kable. czytałem wiele na ten temat na forach ale dalej nie skimałem co i jak.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car audio”